Головне вікно програми

Головне вікно ESET Smart Security Premium розділено на дві основні частини. В основному вікні, що праворуч, відображається інформація, яка відповідає вибраній у головному меню зліва опції.

Нижче наведено опис опцій головного меню.

Головна – вміщує інформацію про стан захисту ESET Smart Security Premium.

Сканування комп’ютера – налаштуйте й запустіть сканування комп’ютера або створіть спеціальне сканування.

Оновлення – відображення інформації про оновлення обробника виявлення.

Інструменти – доступ до розділів "Журнали", "Статистика захисту", "Перегляд активності", "Запущені процеси", "Мережеві підключення" ("Моніторинг домашньої мережі", "Захист онлайн-платежiв" та "Антикрадій" у меню "Інші інструменти"), "Розклад", ESET SysInspector та ESET SysRescue. Більш докладну інформацію про інструменти див. в розділі Інструменти в ESET Smart Security Premium.

Параметри – виберіть цю опцію, щоб налаштувати рівень захисту для параметрів "Комп’ютер", "Інтернет", "Мережа" й "Інструменти захисту".

Довідка та підтримка – доступ до файлів довідки, бази знань ESET, веб-сайту ESET, а також посилань, за допомогою яких можна подати запит до служби підтримки.

PAGE_HOME

На екрані Головна міститься важлива інформація про поточний рівень захисту комп’ютера. У вікні статусу відображаються часто використовувані функції ESET Smart Security Premium. Тут також наведено інформацію про останнє оновлення програми та дату завершення терміну дії ліцензії.

MONITOR_GREENЗелена піктограма і статус Максимальний захист указують на максимально можливий рівень захисту системи.
 

Якщо програма не працює належним чином

Якщо модуль активного захисту працює правильно, відображається зелена піктограма статусу захисту. Якщо максимальний рівень захисту не забезпечується, відображається червоний знак оклику чи оранжева піктограма сповіщення. Додаткова інформація щодо статусу захисту кожного модуля та рекомендації щодо того, як відновити максимальний рівень безпеки, відображаються в розділі Головна. Щоб змінити статус окремих модулів, натисніть Параметри та виберіть потрібний модуль.

PAGE_STATUS_02

MONITOR_REDЧервона піктограма та червоний статус "Максимальний захист не гарантовано" свідчать про критичні проблеми.
Такий статус може з’являтися з кількох причин. Нижче наведено деякі з них.

Продукт не активовано – активувати ESET Smart Security Premium можна в розділі Головна, натиснувши Активувати продукт або Придбати зараз під статусом захисту.

Версія вірусної бази даних – ця помилка з’являється після кількох невдалих спроб оновити вірусну базу даних. Рекомендується перевірити параметри оновлення. Найпоширеніша причина помилки – неправильно введені дані автентифікації чи неналежним чином налаштовані параметри підключення.

Антивірус і антишпигун вимкнуто – антивірус і антишпигун можна повторно активувати, натиснувши Увімкнути антивірус і антишпигун.

Брандмауер ESET вимкнуто – про цю проблему також свідчить сповіщення безпеки поруч з елементом Мережа на робочому столі. Щоб ввімкнути захист мережі знову, натисніть Увімкнути брандмауер.

Термін дії ліцензії завершився – на цю проблему вказує червона піктограма статусу захисту. Після завершення терміну дії ліцензії програма не оновлюватиметься. Щоб оновити ліцензію, дотримуйтесь інструкцій, наведених у вікні тривоги.

MONITOR_ORANGEОранжева піктограма свідчить про те, що захист обмежено (наприклад, через те що під час оновлення програми сталася помилка або термін дії ліцензії незабаром завершується).
Такий статус може з’являтися з кількох причин. Нижче наведено деякі з них.

Попередження про оптимізацію антикрадія – цей пристрій не оптимізовано для використання Захист від крадіжки. Наприклад, не можна створити фіктивний обліковий запис (функція безпеки, яка запускається автоматично, коли ви позначаєте пристрій як утрачений). Ви можете створити фіктивний обліковий запис за допомогою функції оптимізації у веб-інтерфейсі Захист від крадіжки.

Ігровий режим активний – коли ігровий режим увімкнуто, системі може загрожувати небезпека. Після ввімкнення цієї функції вимикаються всі спливаючі вікна та припиняється виконання всіх запланованих завдань.

Термін дії ліцензії скоро закінчиться – на цю проблему вказує піктограма статусу захисту, у якій відображається знак оклику поруч із системним годинником. Після завершення терміну дії ліцензії програма не оновлюватиметься, а піктограма статусу захисту стане червоною.

Якщо вирішити проблему за допомогою наведених рекомендацій не вдається, клацніть Довідка та підтримка, щоб перейти до файлів довідки, або виконайте пошук у базі знань ESET. Якщо вам усе одно потрібна допомога, зверніться до служби підтримки. Спеціалісти служби технічної підтримки ESET швидко нададуть відповідь на ваші запитання й допоможуть знайти спосіб вирішення проблеми.