Захист від загроз з Інтернету

Конфігурація "Інтернет і електронна пошта" відображається на вкладці Параметри, якщо натиснути Захист від загроз з Інтернету. З цього вікна можна отримати доступ до додаткових параметрів програми.

PAGE_SETTINGS_ANTISPAM

Підключення до Інтернету – це стандартна функція персонального комп’ютера. На жаль, Інтернет став основним засобом для передачі шкідливого коду. Тому Захист доступу до Інтернету – це одна з функцій, якій слід приділяти особливу увагу.

Натисніть елемент GEAR, щоб відкрити налаштування захисту доступу до Інтернету/електронної пошти/захисту від фішинг-атак/антиспам-модуля у вікні додаткових параметрів.

Захист поштового клієнта дає змогу керувати поштовим трафіком через протоколи POP3 й IMAP. За допомогою модуля plug-in для поштового клієнта ESET Smart Security Premium забезпечує керування поштовими комунікаціями (POP3, MAPI, IMAP, HTTP).

Антиспам відфільтровує небажані повідомлення електронної пошти.

Якщо натиснути піктограму шестірні GEAR поруч з елементом Антиспам, можна отримати доступ до наведених нижче опцій.

Налаштувати… – відкриває додаткові параметри для захисту поштового клієнта від спаму.

Білий список/Чорний список/Список виключенькористувача – відкриває діалогове вікно, де можна додавати, змінювати й видаляти адреси електронної пошти, які вважаються безпечними чи небезпечними. Відповідно до визначених тут правил, повідомлення з цих адрес не скануватимуться або вважатимуться спамом. Натисніть Список виключень користувача, щоб додати, змінити або видалити адреси електронної пошти, які можуть використовуватися для спуфінгу чи розсилання спаму. Повідомлення електронної пошти, надіслані з таких адрес, завжди скануватимуться на наявність спаму.

Захист від фішинг-атак дає змогу блокувати веб-сторінки, про які відомо, що вони поширюють фішинговий вміст. Настійно рекомендується залишити модуль захисту від фішинг-атак увімкненим.

Можна тимчасово вимкнути захист доступу до Інтернету/електронної пошти та захист від фішинг-атак,/антиспам-модуля , натиснувши елемент MODULE_ENABLED.