Розклад

Інструмент "Розклад" керує запланованими завданнями та запускає їх із попередньо визначеною конфігурацією та заданими властивостями.

Щоб відкрити планувальник, у головному вікні програми ESET Smart Security Premium клацніть Інструменти > Інші інструменти > Розклад. У розділі Розклад міститься список усіх завдань і властивостей конфігурацій, зокрема такі параметри, як дата, час і профіль сканування.

Планувальник використовується для планування таких завдань: оновлення модулів, сканування за розкладом, сканування файлів під час запуску системи й обслуговування журналів. Завдання можна додавати або видаляти безпосередньо з головного вікна планувальника (натисніть у нижній частині Додати завдання або Видалити). Щоб відновити список запланованих завдань за замовчуванням і видалити всі зміни, натисніть За замовчуванням. Натисніть правою кнопкою миші в будь-якій частині вікна, щоб виконати такі дії: відобразити детальну інформацію, виконати завдання негайно, додати нове завдання або видалити наявне. Використовуйте прапорці на початку кожного запису, щоб активувати або вимкнути завдання.

За замовчуванням у вікні Планувальник відображаються такі завдання:

Обслуговування журналу

Регулярне автоматичне оновлення

Автоматичне оновлення після встановлення модемного підключення

Автоматичне оновлення після входу користувача в систему

Автоматична перевірка файлів під час запуску системи (після входу користувача в систему)

Автоматична перевірка файлів під час запуску (після успішного оновлення обробника виявлення)

Щоб змінити конфігурацію наявного запланованого завдання (як стандартного, так і користувацького), клацніть завдання правою кнопкою миші та виберіть команду Змінити… або виберіть потрібне завдання й натисніть Змінити.

PAGE_SCHEDULER

Додавання нового завдання

1.Натисніть Додати завдання в нижній частині вікна.

2.Укажіть ім’я завдання.

3.Виберіть потрібне завдання з розкривного меню:

Запуск зовнішньої програми: планування запуску зовнішньої програми.

Обслуговування журналу: окрім усього іншого, у журналах також містяться залишки видалених записів. Це завдання регулярно оптимізовує записи в журналах для підвищення ефективності роботи.

Перевірка файлів під час запуску системи – перевірка файлів, що запускаються автоматично під час завантаження системи або входу до облікового запису.

Створити знімок стану системи: створення знімка системи засобом ESET SysInspector, який збирає докладну інформацію про системні компоненти (наприклад, драйвери, програми) й оцінює рівень ризику для кожного з них.

Сканування комп’ютера за вимогою – сканування файлів і папок на комп’ютері.

Оновлення – планування завдання оновлення, у рамках якого оновлюються модулі програми.

 

4.Увімкніть перемикач Увімкнуто, щоб активувати завдання (це можна зробити пізніше, установивши/знявши прапорець у списку запланованих завдань), натисніть Далі й виберіть один з указаних нижче часових параметрів.

Один раз: завдання буде виконано у визначений день і час.

Багаторазово: завдання буде виконуватися багаторазово через зазначений інтервал часу.

Щодня: завдання буде виконуватися багаторазово кожен день у визначений час.

Щотижня: завдання буде виконуватись у вибраний день і час.

За умови виникнення події: завдання буде виконано, якщо відбудеться зазначена подія.

5.Виберіть Не запускати завдання, якщо комп’ютер працює від батареї, щоб зменшити використання системних ресурсів, коли портативний комп’ютер працює від батареї. Завдання буде виконуватись у вибраний день і час відповідно до параметрів розділу Запуск завдання. Якщо завдання не вдалося запустити в заданий час, можна зазначити, коли його необхідно виконати наступного разу:

Під час наступного запланованого виконання

Якомога швидше

Негайно, якщо час з останнього запуску перевищує зазначений інтервал (інтервал можна вибрати за допомогою поля прокрутки Минуло часу з останнього запуску)

Щоб переглянути інформацію про заплановане завдання, натисніть його правою кнопкою миші й виберіть Показати деталі задачі.

SCHEDULER_FINISH