Довідка та підтримка

ESET Smart Security Premium містить засоби для виправлення неполадок і технічну інформацію, яка допоможе у вирішенні можливих проблем.

ICON_HELP Довідка

Пошук у базі знань ESET – база знань ESET містить відповіді на найпоширеніші запитання, а також рекомендовані способи вирішення різноманітних проблем. Регулярне оновлення, яке виконують технічні спеціалісти ESET, робить базу знань найефективнішим інструментом для вирішення різноманітних проблем.

Відкрити довідку – натисніть це посилання, щоб відкрити довідку ESET Smart Security Premium.

Знайти швидке рішення: натисніть це посилання, щоб знайти рішення найпоширеніших проблем. Рекомендується прочитати цей розділ, перш ніж звертатися до служби технічної підтримки.

ICON_CUSTOMER_CARE Служба технічної підтримки

Надіслати запит до служби технічної підтримки: якщо вам не вдалося знайти відповідь на своє запитання, скористайтеся формою на веб-сайті ESET, щоб швидко зв’язатися зі службою технічної підтримки.

Інформація для технічної підтримки: ви можете скопіювати й надіслати інформацію (наприклад, назву продукту, версію, операційну систему та тип процесора) в службу технічної підтримки ESET, коли відобразиться відповідний запит. Натисніть Розширене журналювання, щоб створити розширені журнали для всіх доступних функцій. Це дасть змогу розробникам діагностувати й усувати проблеми. За замовчуванням задано мінімальний рівень ведення журналу — Діагностика. Розширене журналювання автоматично вимикається через дві години, якщо не зупинити його раніше, натиснувши Припинити розширене журналювання. Коли всі журнали створено, відображається вікно зі сповіщеннями, які надають прямий доступ до папки "Diagnostic" зі створеними журналами.

ICON_SUPPORT_TOOLS Інструменти технічної підтримки

Енциклопедія загроз – посилання на енциклопедію загроз ESET, у якій міститься інформація про небезпеки й симптоми різних типів загроз.

Журнал вірусної бази даних – переспрямовує на вірусний радар ESET, що містить інформацію про версії обробника виявлення ESET (попередня назва – "вірусна база даних").

ESET Log Collector: переспрямовує на статтю бази знань ESET Knowledgebase, де можна завантажити програму ESET Log Collector, яка автоматично збирає інформацію й журнали на комп’ютері для швидкого вирішення проблем. Більш докладну інформацію див. в онлайн-посібнику користувача ESET Log Collector.

Модуль ESET Specialized Cleaner – інструменти видалення найпоширеніших шкідливих вірусних програм. Докладніше див. у цій статті бази знань ESET.

ICON_PRODUCT_INFORMATION Інформація про продукт і ліцензію

Про ESET Smart Security Premium – відомості про вашу копію ESET Smart Security Premium.

Активувати продукт/Змінити ліцензію – натисніть, щоб відкрити вікно активації й активувати продукт.

Змінити продукт – натисніть, щоб дізнатися, чи дає змогу поточна ліцензія ESET Smart Security Premium перейти на інший продукт.