Запущені процеси

Модуль стеження за запущеними процесами відображає інформацію про програми або процеси на комп’ютері та є засобом негайного й постійного інформування ESET про нові загрози. ESET Smart Security Premium надає детальну інформацію про запущені процеси, захищаючи користувачів за допомогою технології ESET LiveGrid®.

PAGE_CLOUD

Репутація: у більшості випадків ESET Smart Security Premium і технологія ESET LiveGrid® призначають рівні ризику об’єктам (файлам, процесам, розділам реєстру тощо), використовуючи ряд евристичних правил, за якими досліджуються характеристики кожного об’єкта й потім визначається потенціал шкідливої активності. На основі цієї евристики об’єктам призначається певний рівень ризику — від 1 — безпечний (зелений) до 9 — небезпечний (червоний).

Процес – ім’я процесу або програми, запущеної на комп’ютері. Усі запущені процеси доступні для перегляду також у диспетчері завдань Windows. Щоб відкрити диспетчер завдань, клацніть правою кнопкою миші в пустій області на панелі завдань і виберіть пункт Диспетчер завдань або натисніть на клавіатурі Ctrl + Shift + Esc.

note

ПРИМІТКА

Відомі програми з позначкою Безпечні (зелений) без сумніву безпечні (зазначені в білому списку), і з метою покращення ефективності вони не скануватимуться.

PID – числовий ідентифікатор процесу, який можна використовувати як параметр у викликах різноманітних функцій (наприклад, для регулювання пріоритетності процесів).

Кількість користувачів – кількість користувачів, які працюють із певною програмою. Збір цієї інформації виконує технологія ESET LiveGrid®.

Час виявлення – час, коли програму було виявлено технологією ESET LiveGrid®.

note

ПРИМІТКА

Програми з позначкою Невідомі (червоний) не обов’язково шкідливі. Зазвичай таку позначку отримують нові програми. Якщо ви не впевнені, чи шкідливий певний файл, можна надіслати його на аналіз у дослідницьку лабораторію ESET. Якщо буде визначено, що файл шкідливий, ми додамо засоби для його виявлення в наступне оновлення.

Назва програми – ім’я, присвоєне програмі або процесу.

Натисніть програму, щоб переглянути вказані нижче відомості про неї.

Шлях – розміщення програми на комп’ютері.

Розмір – розмір файлу в Б (байтах).

Опис – характеристики файлу на основі його опису операційною системою.

Компанія: ім’я постачальника або прикладного процесу.

Версія – інформація від видавця програми.

Продукт – ім’я програми та/або фірмове найменування.

Дата створення/Дата змінення – дата й час створення чи змінення.

note

ПРИМІТКА

Також можна перевірити репутацію файлів, які не є запущеними програмами або процесами. Для цього у файловому провіднику клацніть правою кнопкою миші потрібний файл і виберіть Додаткові параметри > Перевірити репутацію файлу.

HLPTOOLS_CLOUD_CHECK