Імпорт і експорт параметрів

Можна імпортувати або експортувати спеціально визначений файл конфігурації ESET Smart Security Premium .xml із меню Параметри.

Імпортування й експортування файлів конфігурації є корисними функціями, якщо потрібно створити резервну копію поточної конфігурації ESET Smart Security Premium для використання в майбутньому. Опція експорту параметрів також стане в пригоді для користувачів, які бажають застосовувати власну конфігурацію на кількох комп’ютерах: вони зможуть легко перенести ці параметри, імпортувавши файл .xml.

Імпорт конфігурації – це проста процедура. У головному вікні програми натисніть Параметри > Імпорт та експорт параметрів…, після чого виберіть Імпорт параметрів. Введіть шлях до файлу конфігурації або натисніть кнопку ... і перейдіть до каталогу, де зберігається цей файл.

Аналогічним чином виконується й експорт конфігурації. У головному вікні програми натисніть Параметри > Імпорт та експорт параметрів…. Виберіть Експорт параметрів, після чого введіть ім’я файлу конфігурації (наприклад, export.xml). Після цього виберіть каталог на комп’ютері, у якому потрібно зберегти файл конфігурації.

IMPORTEXPORT_CONFIG

note

Примітка

Під час експортування параметрів може виникнути помилка, якщо ви не маєте достатньо прав для запису експортованого файлу в указаний каталог.