Довідкові сторінки

Вітаємо в посібнику користувача ESET Smart Security Premium! Наведена тут інформація допоможе краще ознайомитися з продуктом і зробити роботу з комп’ютером безпечнішою.

Початок роботи

Перш ніж починати працювати з ESET Smart Security Premium, радимо дізнатися про різноманітні типи загроз і віддалених атак, які можуть виникати під час використання комп’ютера.

Ми уклали список нових функцій ESET Smart Security Premium, а також посібник, у якому наводяться інструкції щодо установки базових параметрів.

Принципи використання довідкових сторінок ESET Smart Security Premium

Теми сторінок розділено на кілька розділів і підрозділів. Натисніть F1, щоб переглянути інформацію про вікно, яке наразі відкрито.

Програма дає змогу шукати теми серед сторінок довідки за ключовими словами, а також вміст на цих сторінках за словами й фразами. Різниця між цими двома способами полягає в тому, що ключове слово може бути логічно пов’язане зі сторінками довідки, які не містять цього слова в тексті. Пошук за допомогою слів і фраз виконується у вмісті сторінок та відображає лише сторінки, які містять пошукове слово або фразу в самому тексті.

Щоб забезпечити послідовність і уникнути плутанини, у цьому посібнику використовується термінологія на основі назв параметрів ESET Smart Security Premium. Щоб виділити важливі теми, ми також використовуємо стандартні набори символів.

note

ПРИМІТКА

Це лише коротке зауваження. Примітку можна пропустити, проте в ній зазначається цінна інформація, як-от про спеціальні функції або посилання на пов’язані теми.

important

Увага!

Це повідомлення, на яке потрібно обов’язково звернути увагу. Зазвичай у ньому вказується некритична, але важлива інформація.

warning

Попередження

Це інформація, на яку потрібно звернути особливу увагу. Його розміщено для того, щоб застерегти користувача від потенційно небезпечних помилок. Уважно ознайомлюйтеся з попередженнями, оскільки в них подається інформація про надзвичайно важливі параметри системи або дії чи налаштування, пов’язані з ризиком.

example

Приклад

Цей приклад використання допоможе зрозуміти, як можна застосовувати певну функцію чи опцію.

Позначення

Значення

Жирний текст

Назви елементів інтерфейсу, наприклад полів і кнопок опцій.

Текст курсивом

Поля, які користувач має заповнити даними. Наприклад, назва файлу або шлях означають, що необхідно ввести фактичну назву файлу або шлях.

Courier New

Зразки кодів і команд.

Гіперпосилання

Елемент для швидкого й легкого доступу до перехресних посилань і зовнішніх розташувань у мережі. Гіперпосилання виділені синім кольором і можуть бути підкреслені.

%ProgramFiles%

Системний каталог Windows, у якому зберігаються встановлені програми.

Інтерактивна довідка – основне джерело довідкової інформації. Найновіша версія інтерактивної довідки відображатиметься автоматично, якщо під час роботи у вас буде доступ до мережі.