Керування правилами HIPS

Список визначених користувачем і автоматично доданих правил із системи HIPS. Більш докладні відомості про створення правил і операції HIPS можна переглянути в розділі Параметри правила HIPS. Див. також розділ Загальні принципи роботи HIPS.

Стовпці

Правило: визначене користувачем або автоматично вибране ім’я правила.

Увімкнено: зніміть цей прапорець, якщо потрібно тільки зберегти правило у списку, а не використовувати його.

Дія: правило визначає дію (Дозволити, Заблокувати або Запитувати), яка виконуватиметься в разі дотримання відповідних умов.

Джерела: правило використовуватиметься лише в тому випадку, коли подію ініціює програма.

Об’єкти: правило використовуватиметься лише в тому випадку, коли операція пов’язана з певним файлом, програмою або записом реєстру.

Журнал: якщо ввімкнути цей параметр, інформацію про таке правило буде записано в журнал HIPS.

Сповіщати: у разі ініціювання події в правому нижньому куті відображається невелике спливаюче вікно.

Елементи керування

Додати: створити нове правило.

Змінити: редагувати вибрані елементи.

Видалити: видаляє вибрані записи.

Пріоритет для правил HIPS

Немає параметрів, які б дозволили змінити рівень пріоритету правил HIPS за допомогою кнопок переходу у верхню або нижню частину вікна (за аналогією з Правилами брандмауера, де правила виконуються згори донизу).

Усі створювані правила мають однаковий пріоритет

Що більш конкретне правило, то вищій пріоритет (наприклад, правило для певної програми має вищій пріоритет відносно правил для всіх програм)

Система запобігання вторгненням (HIPS) має внутрішні правила з більш високим пріоритетом, що недоступні для користувача (наприклад, користувач не може змінити визначені правила самозахисту)

Якщо створюване правило може вповільнити роботу операційної системи, воно не буде застосовуватися (буде мати найнижчий пріоритет)