Створити новий список URL-адрес

У цьому розділі можна вказати списки URL-адрес/масок, які будуть заблоковані, дозволені або виключені з перевірки.

Під час створення нового списку можна налаштувати наведені нижче параметри.

Тип списку адрес – доступні три типи списків:

Виключені з перевірки – для жодної адреси з цього списку перевірка шкідливого програмного коду виконуватися не буде.

Заблоковані  користувач не зможе переходити за адресами з цього списку.

Дозволені – якщо встановлено прапорець "Дозволити доступ лише до URL-адрес зі списку дозволених", а список заблокованих адрес містить символ * (зіставляти з усім), користувач зможе переходити лише за адресами з цього списку. Перехід за адресами зі списку буде дозволено, навіть якщо вони збігаються з елементами списку заблокованих.

Назва списку – укажіть назву списку. Під час редагування одного з трьох попередньо визначених списків це поле буде недоступним.

Опис списку – введіть короткий опис списку (необов’язково). Недоступне під час редагування одного з трьох попередньо визначених списків.

Щоб активувати список, виберіть поруч із ним параметр Список активний. Щоб отримувати сповіщення, коли певний список використовується для оцінювання відвіданого HTTP-сайту, виберіть Сповіщати про застосування. Наприклад, ви отримуватимете сповіщення, коли доступ до веб-сайту блокуватиметься або дозволятиметься відповідно до налаштувань списку заблокованих або дозволених адрес. У сповіщенні буде вказано назву списку, який містить зазначений веб-сайт.

Елементи керування

Додати: додати нову URL-адресу до списку (можна вказати кілька значень, використовуючи роздільник).

Редагувати: дає змогу редагувати адреси в списку. Цю команду можна застосувати лише до адрес, введених за допомогою функції Додати.

Видалити – дає змогу видалити наявні адреси зі списку. Цю команду можна застосувати лише до адрес, введених за допомогою функції Додати.

Імпортувати: імпортувати файл із URL-адресами (ім’я кожного файлу починається з нового рядка, наприклад, *.txt з використанням кодування UTF-8).