Захист доступу до Інтернету

Підключення до Інтернету – це стандартна функція персонального комп’ютера. На жаль, саме вона стала основним засобом для передачі шкідливого коду. Захист доступу до Інтернету здійснюється за допомогою контролю зв’язків між веб-браузерами й віддаленими серверами відповідно до правил протоколів HTTP (протокол передавання гіпертексту) і HTTPS (зашифрований HTTP).

Доступ до відомих веб-сторінок зі шкідливим вмістом блокується до початку його завантаження. Усі інші веб-сторінки перевіряються підсистемою сканування ThreatSense під час завантаження та блокуються в разі виявлення зловмисного вмісту. Захист доступу до Інтернету має два рівні: блокування за чорним списком і блокування за вмістом.

Наполегливо рекомендується активувати функцію захисту доступу до Інтернету. Щоб отримати доступ до цієї опції, у головному вікні програми ESET Smart Security Premium перейдіть на вкладку Параметри > Захист від загроз з Інтернету > Захист доступу до Інтернету.

WEB_BLOCKED

У меню Додаткові параметри (F5) > Інтернет і електронна пошта > Захист доступу до Інтернету доступні перелічені нижче параметри.

Веб-протоколи – дає змогу налаштувати моніторинг для стандартних протоколів, що використовуються більшістю веб-браузерів.

Керування URL-адресою – дає змогу вказати списки HTTP-адрес, які потрібно заблокувати, дозволити або виключити з перевірки.

Параметри підсистеми ThreatSense – додаткові параметри антивірусного сканера, за допомогою яких можна, зокрема, указати типи об’єктів для перевірки (електронна пошта, архіви тощо), методи виявлення загроз для захисту доступу до Інтернету тощо.