Параметри підключення

Щоб отримати доступ до параметрів проксі-сервера для певного профілю оновлення, виберіть елемент Оновлення в дереві Додаткові параметри (F5) і натисніть Профілі > > Оновлення > Параметри оновлення. Натисніть розкривне меню Режим проксі-сервера та виберіть одну із трьох наведених нижче опцій.

Не використовувати проксі-сервер

Підключення через проксі-сервер

Використовувати глобальні параметри проксі-сервера

Якщо вибрати параметр Використовувати глобальні параметри проксі-сервера, програма використовуватиме параметри проксі-сервера, уже вказані в гілці Інструменти > Проксі-сервер дерева додаткових параметрів.

Виберіть параметр Не використовувати проксі-сервер, щоб указати, що для оновлення ESET Smart Security Premium не потрібно використовувати проксі-сервер.

Параметр Підключення через проксі-сервер слід вибирати в наведених нижче випадках.

Якщо для оновлення ESET Smart Security Premium використовується проксі-сервер, відмінний від указаного в меню "Інструменти" > Проксі-сервер. У цій конфігурації інформацію для нового проксі-сервера має бути вказано в полі адреси Проксі-сервер, у полі зв’язкуПорт (за промовчанням – 3128), а також у полях Ім’я користувача та Пароль (якщо потрібно).

Якщо параметри проксі-сервера для загального використання не було встановлено, але для оновлення програма ESET Smart Security Premium підключатиметься до проксі-сервера.

Якщо комп’ютер підключено до Інтернету через проксі-сервер. Під час інсталяції програми значення параметрів беруться з конфігурації Internet Explorer, але якщо вони змінюються (наприклад, ви звертаєтеся до іншого постачальника послуг Інтернету), переконайтеся, що в цьому вікні вказано правильні параметри проксі-сервера. В іншому разі програма не зможе підключитися до серверів оновлень.

За замовчування для проксі-сервера застосовується параметр Використовувати глобальні параметри проксі-сервера.

Використовувати пряме підключення, якщо проксі-сервер недоступний – якщо проксі-сервер недоступний, у процесі оновлення буде виконано його обхід.

note

ПРИМІТКА

У полях Ім’я користувача та Пароль указуються окремі дані для кожного проксі-сервера. Заповнюйте їх, лише якщо ці дані потрібні для підключення до проксі-сервера. Ці поля потрібно заповнювати, лише якщо ви точно знаєте, що для доступу до Інтернету через проксі-сервер потрібен пароль.