Відкочування оновлення

Якщо ви підозрюєте, що останнє оновлення обробника виявлення та/або модулів програми нестабільне або пошкоджене, можна повернутися до попередньої версії та вимкнути всі оновлення для вибраного періоду часу. Крім того, можна активувати попередньо вимкнуті оновлення, якщо їх було призупинено на невизначений час.

ESET Smart Security Premium зберігає знімки обробника виявлення й модулів програми для використання з функцією відкочування. Щоб створювати знімки ядра виявлення, залиште перемикач Створити знімки модулів увімкнутим. У полі Кількість локально збережених знімків указано, скільки знімків попереднього ядра виявлення зберігається на комп’ютері.

Якщо натиснути Відкочування (Додаткові параметри (F5) > Оновлення > Базові), у розкривному меню Тривалість потрібно буде вибрати проміжок часу, на який оновлення обробника виявлення й програмних модулів призупиниться.

DIALOG_UPDATE_ROLLBACK

Для призупинення оновлень на невизначений час (доки отримання оновлень не буде відновлено вручну) виберіть До скасування. Оскільки цей параметр спричиняє потенційну загрозу для безпеки, не рекомендується вибирати його.

Якщо відкочування вже виконано, кнопка Відкотити замінюється на Дозволити оновлення. Протягом періоду, вибраного у спадному меню Призупинити оновлення, оновлення не встановлюватимуться. Версію обробника виявлення буде повернено до найстарішої серед доступних, тож вона зберігатиметься як знімок у файловій системі на локальному комп’ютері.

CONFIG_UPDATE_ROLLBACK

note

Примітка

Скажімо, останньою версією обробника виявлення є версія 6871. Версії 10645 і 10643 зберігаються як знімки обробника виявлення. Зауважте, що версія 6869 із певної причини не доступна (наприклад, через те, що комп’ютер було вимкнено, а перш ніж було завантажено версію 6869, з’явилось актуальніше оновлення). Якщо ви ввели 2 в поле Кількість локально збережених знімків екрана й натиснули Відкотити, обробник виявлення (включаючи модулі програми) буде відновлено до версії з номером 10643. Для виконання цього процесу знадобиться певний час. Перевірте, чи було відновлено старішу версію обробника виявлення в головному вікні програми ESET Smart Security Premium у розділі Оновлення.