Сповіщення на робочому столі

Сповіщення на робочому столі відображається в маленькому спливаючому вікні поруч із панеллю завдань системи. За замовчуванням воно відображається протягом 10 секунд, а потім поступово зникає. Це основний спосіб, яким ESET Smart Security Premium сповіщає користувача про успішні оновлення продукту, нові підключені пристрої, завершення сканування на наявність вірусів або знайдені нові загрози.

У розділі Сповіщення на робочому столі можна налаштувати поведінку спливаючих сповіщень. Можна встановити такі атрибути:

Тривалість : проміжок часу, протягом якого ввдображається сповіщення. Необхідно задати значення в діапазоні від 3 до 30 секунд.

Прозорість : задає ступінь прозорості сповіщень (у відсотках). Підтримується діапазон значень від 0 (зовсім непрозорі сповіщення) до 80 (сповіщення з дуже високим ступенем прозорості).

Мінімальна детальність подій для відображення : у цьому розкривному меню можна вибрати початковий рівень важливості сповіщень, які потрібно відображати на екрані.

Діагностика: запис інформації, необхідної для оптимізації програми, і всіх зазначених вище елементів.

Інформаційні записи: запис інформаційних повідомлень (наприклад, про нестандартні події в мережі), включно зі сповіщеннями про успішне оновлення, і всіх зазначених вище елементів.

Попередження: фіксуються всі критичні помилки й попереджувальні повідомлення (антируткіт не працює належним чином або не вдалося здійснити оновлення).

Помилки: запис помилок (захист документів не запущено) і критичних помилок.

Критичні помилки: запис лише критичних помилок (помилка запуску антивірусного захисту або інфікування системи).

У системі з багатьма користувачами відображати сповіщення на екрані цього користувача: уведіть повні імена облікового запису користувачів, яким буде дозволено отримувати сповіщення на робочому столі. Така потреба може виникнути, наприклад, якщо ви працюєте на комп’ютері з обліковим записом користувача без прав адміністратора, і вам потрібно отримувати сповіщення про нові події, пов’язані з продуктом.