Антиспам

Небажані електронні повідомлення (спам) нині є однією з найбільших проблем електронного зв’язку. До 80 % трафіку електронної пошти – це спам. Антиспам-модуль служить для захисту від цієї проблеми. Поєднуючи кілька технологій захисту електронної пошти, антиспам-модуль забезпечує найкращу фільтрацію, щоб нічого зайвого не потрапило в папку "Вхідні".

CONFIG_SMON

Одним із важливих принципів у виявленні спаму є можливість розпізнати небажані електронні повідомлення на основі визначених довірених адрес (білий список) і спам-адрес (чорний список). До білого списку автоматично додаються всі адреси зі списку контактів, а також інші адреси, позначені як безпечні.

Основний метод, який використовується для виявлення спаму, – це сканування властивостей електронних повідомлень. Отримані повідомлення перевіряються за базовими критеріями антиспам-модуля (визначення повідомлень, статистична евристика, алгоритми розпізнавання та інші унікальні методики), і значення підсумкового індексу визначає, є повідомлення спамом чи ні.

Автоматично запускати захист поштового клієнта від спаму: якщо цей параметр увімкнено, антиспам-модуль автоматично активуватиметься під час запуску системи.

Дозволити розширену перевірку спаму: періодичне завантаження додаткових даних антиспаму, завдяки чому збільшуються можливості захисту від спаму та забезпечуються кращі результати.

Модуль захисту від спаму в ESET Smart Security Premium дає змогу встановлювати різні параметри для роботи зі списками розсилки. Ці параметри наведено нижче.

Обробка повідомлень

Додати текст до теми повідомлення – дає можливість додати спеціальний префікс у поле теми повідомлень, класифікованих як спам. Префіксом за замовчуванням є "[SPAM]".

Перемістити повідомлення до папки спаму – якщо цей параметр увімкнено, класифіковані як спам повідомлення переміщуватимуться в стандартну папку з небажаною поштою. Повідомлення, позначені як "не спам", буде переміщено до папки "Вхідні". Щоб скористатися потрібною опцією, натисніть повідомлення електронної пошти правою кнопкою миші й виберіть ESET Smart Security Premium у контекстному меню.

Використовувати папку: цей параметр дає можливість переміщувати спам у папку, визначену користувачем.

Відмічати спам-повідомлення як прочитані: увімкніть цей параметр, щоб автоматично позначати спам-повідомлення як прочитані. Це допоможе вам зосереджувати увагу на "чистих" повідомленнях.

Відмічати перекласифіковані повідомлення як непрочитані: повідомлення, спочатку класифіковані як спам, але пізніше позначені як "чисті", будуть відображатися як непрочитані.

Журнал реєстрації спам-оцінок Антиспам-модуль ESET Smart Security Premium призначає спам-оцінки кожному просканованому повідомленню. Повідомлення буде зареєстровано в журналі антиспам-модуля (ESET Smart Security Premium > Інструменти > Журнали > Антиспам).

Немає – результат сканування на наявність спаму не фіксуватиметься.

Перекласифіковано та позначено як спам – виберіть цей параметр, щоб фіксувати спам-оцінку для повідомлень, позначених як SPAM.

Усі – усі повідомлення буде зареєстровано в журналі разом зі спам-оцінкою.

note

Примітка

Натиснувши повідомлення в папці з небажаною поштою, скористайтесь опцією Перекласифікувати вибрані повідомлення як НЕ спам, щоб перемістити його до папки "Вхідні". Натиснувши в папці "Вхідні" повідомлення, яке ви вважаєте спамом, скористайтесь опцією Перекласифікувати вибрані повідомлення як спам, щоб перемістити його до папки з небажаною поштою. Можна вибрати кілька повідомлень і одночасно застосувати однакову дію до них усіх.

note

ПРИМІТКА

Функція "Антиспам" програми ESET Smart Security Premium підтримує такі поштові клієнти: Microsoft Outlook, Outlook Express, Windows Mail і Windows Live Mail.