Адресні книги антиспаму

За допомогою антиспам-модуля в ESET Smart Security Premium можна налаштувати параметри для адресних книг.

Адресні книги

Дозволити адресні книги користувачів: увімкніть цей параметр, щоб активувати адресну книгу, створену користувачем у власному поштовому клієнті.

Дозволити глобальні адресні книги: установіть цей прапорець, щоб активувати глобальну адресну книгу, доступну всім користувачам, а також службу каталогів у межах системи електронної пошти. Глобальна адресна книга (GAL) містить інформацію про всіх користувачів, групи розсилки й ресурси електронної пошти.

Білий список користувача: список контактів, у якому можна додавати, редагувати або видаляти адреси, що вважаються безпечними та з яких бажано отримувати повідомлення.

Чорний список користувача – список контактів, у якому можна додавати, редагувати або видаляти адреси, що вважаються небезпечними та з яких небажано отримувати повідомлення.

Список виключень користувача – цей список контактів містить адреси електронної пошти, які можуть використовуватися для спуфінгу або розсилки спаму. Також перегляньте розділ Список виключень.

Глобальний білий список/чорний список/список виключень – ці списки використовуються для застосування глобальної політики захисту від спаму до всіх облікових записів користувачів цього пристрою.

Автоматично додавати до білого списку користувача

Додавати адреси з адресної книги – додайте адреси зі списку контактів до білого списку.

Додавати адреси одержувача з вихідних повідомлень – додавання адрес одержувачів надісланих повідомлень до білого списку.

Додавати адреси з повідомлень, перекласифікованих як НЕ спам – додавання адрес відправників повідомлень, перекласифікованих як НЕ спам, до білого списку.

Автоматично додавати до списку виключень користувача

Додавати адреси із власних облікових записів: додайте адреси з наявних облікових записів поштового клієнта до списку виключень.