Додаткові параметри функції "Захист онлайн-платежiв"

Щоб відкрити ці налаштування, послідовно виберіть пункти Додаткові параметри (F5) > Інтернет і електронна пошта > Захист онлайн-платежів.

icon_section Базові

Інтегрувати в систему : щойно ви ввімкнете функцію "Захист онлайн-платежiв", активується список захищених веб-сайтів, у якому ви можете відкрити вікно Захищені веб-сайти.

Захищені веб-сайти – список веб-сайтів. Ви можете вибрати, яким веб-браузером їх відкривати (звичайним чи захищеним). Про те, що функція захищеної роботи в Інтернеті активна, свідчитиме логотип ESET у рамці браузера.

icon_section Додатково

Увімкнути переспрямування захищених веб-сайтів: якщо цей параметр увімкнуто, для сайтів, які входять до списку захищених і внутрішнього списку інтернет-банкінгу, буде виконуватися переспрямування на захищений браузер.

Увімкнути посилений захист пам’яті: якщо цей параметр увімкнуто, пам’ять захищеного браузера буде недоступна для сканування іншими процесами.

Увімкнути захист клавіатури: якщо цей параметр увімкнено, дані, які вводяться в захищений браузер із клавіатури, приховуються від інших програм. Це дозволяє збільшити рівень захисту від клавіатурних шпигунів.