Повідомлення про загрози й сповіщення для електронної пошти

Параметри цієї функції доступні в меню Додаткові параметри в розділі Інтернет і електронна пошта > Захист поштового клієнта > Сигнали та сповіщення.

Після завершення перевірки електронної пошти сповіщення з результатом сканування може бути додано до повідомлення. Можна вибрати параметр Додавати повідомлення-ознаки до отриманої чи прочитаної пошти, Додавати примітку до теми отриманої та прочитаної інфікованої електронної пошти або Додавати повідомлення-ознаки до надісланої пошти. Пам’ятайте, що іноді повідомлення-ознаки можуть опускатися в проблемних HTML-повідомленнях або підроблятися зловмисним ПЗ. Повідомлення-ознаки можуть додаватися до прочитаних вхідних повідомлень електронної пошти та до надісланих листів. Можна вибрати один із наведених нижче варіантів.

Ніколи – повідомлення-ознаки не додаватимуться.

Тільки до інфікованих повідомлень – як перевірені позначатимуться лише повідомлення, що містять шкідливе програмне забезпечення (за замовчуванням).

До всіх перевірених повідомлень – програма додаватиме повідомлення до всієї перевіреної електронної пошти.

Додавати примітку до теми відправленої інфікованої електронної пошти – зніміть цей прапорець, щоб модуль захисту електронної пошти не додавав попередження про віруси до теми інфікованого повідомлення. Ця функція дає можливість налаштувати звичайну фільтрацію інфікованої електронної пошти за темою повідомлення (якщо підтримується поштовою програмою). Крім того, вона допомагає підвищити рівень довіри одержувача до повідомлень, а якщо виявлено загрозу – надає корисні дані про рівень небезпеки повідомлення чи відправника.

Шаблон, що додається до тем інфікованих електронних листів: відредагуйте цей шаблон, якщо потрібно змінити формат префіксу теми інфікованої електронної пошти. Ця функція змінюватиме тему повідомлення «Вітаємо!» на такий формат: «[virus DETECTION NAME] Вітаємо!». Змінна %VIRUSNAME% вказує на виявлену загрозу.