Список розширень файлів, виключених із перевірки

Розширення – це частина імені файлу, відокремлена крапкою. Розширення визначає тип і вміст файлу. Цей розділ налаштування параметрів підсистеми ThreatSense дає змогу визначити типи файлів, які потрібно сканувати.

note

Примітка

Слід чітко розуміти значення параметрів Виключення процесів, Виключення HIPS та Виключення папки (файлу).

За замовчуванням скануються всі файли. Будь-яке розширення можна додати до списку файлів, виключених із перевірки.

Іноді доцільно виключити з перевірки певні типи файлів, якщо сканування таких файлів заважає належній роботі відповідних програм. Наприклад, рекомендується виключати файли з розширеннями .edb, .eml і .tmp в разі використання серверів Microsoft Exchange.

example

Приклад

Щоб додати до списку нове розширення, натисніть Додати. Уведіть розширення в пусте поле (наприклад, tmp) та натисніть кнопку ОК. Якщо вибрати параметр Введіть кілька значень, можна додати декілька розширень файлів, розділяючи їх рисками, комами або крапкою з комою. Наприклад, у розкривному меню виберіть Крапка з комою для розділового знаку та введіть edb;eml;tmp).

Можна використовувати спеціальний символ ? (знак питання). Він позначає будь-який символ (наприклад, ?db).

note

Примітка

Щоб дізнатися точне розширення (якщо є) файлу в ОС Windows, відкрийте сторінку Панель керування, виберіть Параметри папки та перейдіть на вкладку Вигляд. Після цього зніміть прапорець Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів.