Список відомих сертифікатів

Список відомих сертифікатів можна використовувати для коригування поведінки ESET Smart Security Premium стосовно певних сертифікатів SSL, а також для запам’ятовування вибраних дій, коли в розділі Режим фільтрації протоколу SSL/TLS вибрано параметр Інтерактивний режим. Список можна переглянути й відредагувати в меню Додаткові параметри (F5) > Інтернет і електронна пошта > SSL/TLS > Список відомих сертифікатів.

Вікно Список відомих сертифікатів складається з наведених нижче елементів.

Стовпці

Ім’я: ім’я сертифіката.

Видавець сертифіката: ім’я автора сертифіката.

Предмет сертифіката: тема, пов’язана з відкритим ключем, указаним у відповідному полі.

Доступ: виберіть значення Дозволити або Заблокувати для параметра Доступ, щоб дозволити чи заблокувати зв’язок, захищений відповідним сертифікатом незалежно від його надійності. Виберіть Автоматично, щоб програма дозволяла довірені сертифікати й запитувала про недовірені. Виберіть Запитувати, щоб система завжди зверталася за вказівками до користувача.

Перевірка: виберіть значення Перевіряти або Ігнорувати для параметра Перевірка, щоб перевіряти або ігнорувати зв’язок, захищений відповідним сертифікатом. Виберіть Автоматично, щоб в автоматичному режимі система виконувала перевірку, а в інтерактивному – зверталася за вказівками до користувача. Виберіть Запитувати, щоб система завжди зверталася за вказівками до користувача.

Елементи керування

Додати – додати сертифікат і налаштувати його відповідно до параметрів доступу та сканування.

Змінити: виберіть сертифікат, який потрібно налаштувати, і натисніть Змінити.

Видалити : виберіть потрібний сертифікат і натисніть Видалити.

OK/Скасувати: натисніть OK, щоб зберегти зміни, або виберіть Скасувати, щоб залишити налаштування без змін.