Сертифікати

Для належного функціонування зв’язків за протоколом SSL у браузерах і клієнтах електронної пошти важливо, щоб до списку відомих кореневих сертифікатів (видавців) було додано кореневий сертифікат для ESET. Параметр Додати кореневий сертифікат до відомих браузерів має бути ввімкнено. Установіть цей прапорець, щоб автоматично додати кореневий сертифікат ESET до відомих браузерів (наприклад, Opera і Firefox). Для браузерів, які використовують системне сховище сертифікатів, сертифікат додається автоматично (наприклад, до Internet Explorer). Щоб застосувати сертифікат до непідтримуваних браузерів, виберіть Переглянути сертифікат > Відомості > Копіювати в файл..., після чого вручну імпортуйте його до браузера.

У деяких випадках сертифікат неможливо перевірити за допомогою сховища довірених кореневих сертифікатів (наприклад, VeriSign). Це означає, що сертифікат самостійно підписаний певною особою (наприклад, адміністратором веб-сервера або невеликої компанії), тому вважати його довіреним не завжди небезпечно. Більшість великих комерційних організацій (наприклад, банки) використовують сертифікати, підписані TRCA. Якщо прапорець Запитувати про дійсність сертифіката встановлено (за замовчуванням), користувач побачить запит на вибір дії, яку потрібно виконати в разі встановлення зашифрованого зв’язку. З’явиться діалогове вікно вибору дії, у якому можна позначити сертифікат як довірений або виключений. Якщо сертифіката немає у списку TRCA, вікно відображається червоним. Якщо сертифікат зазначено у списку TRCA, вікно відображається зеленим.

Можна встановити прапорець Блокувати зв’язок, який використовує сертифікат, щоб завжди переривати зашифровані підключення до сайту, який використовує неперевірений сертифікат.

Якщо сертифікат недійсний або пошкоджений, це означає, що термін його дії минув або його неправильно підписано. У такому випадку рекомендується блокувати зв’язок, що використовує такий сертифікат.