Веб-протоколи

За замовчуванням ESET Smart Security Premium налаштовано на відстеження протоколу HTTP, що використовується більшістю веб-браузерів.

Параметри сканера HTTP

На комп’ютерах під керуванням ОС Windows Vista й пізніших версій трафік за протоколом HTTP завжди відстежується на всіх портах для всіх програм. У середовищі ОС Windows XP можна змінювати Порти, що використовуються протоколом HTTP, відкривши меню Додаткові параметри (F5) > Інтернет і електронна пошта > Захист доступу до Інтернету > Веб-протоколи. Трафік за протоколом HTTP відстежується на вказаних портах для всіх програм і на всіх портах для програм, позначених як Веб-клієнти й поштові клієнти.

Параметри сканера HTTPS

ESET Smart Security Premium також підтримує перевірку протоколу HTTPS. Під час передавання інформації між сервером і клієнтом за протоколом HTTPS використовується зашифрований канал. ESET Smart Security Premium перевіряє зв’язки, для яких використовується шифрування за протоколами SSL (Secure Socket Layer – рівень захищених сокетів) і TLS (Transport Layer Security – захист на транспортному рівні). Програма скануватиме лише трафік, який передається через Порти, що використовуються протоколом HTTPS, незалежно від версії операційної системи.

Зашифровані зв’язки скануються за замовчуванням. Щоб переглянути налаштування сканера, перейдіть до розділу SSL / TLS у дереві "Додаткові параметри", клацніть Інтернет і електронна пошта > SSL/TLS та виберіть параметр Увімкнути фільтрацію протоколу SSL/TLS