Профілі брандмауера

Профілі можна використовувати, щоб контролювати поведінку брандмауера ESET Smart Security Premium. Під час створення чи редагування правила брандмауера можна призначити це правило певному профілю або застосувати його до всіх профілів. Коли профіль активується в мережевому інтерфейсі, застосовуються лише загальні правила (не призначені певному профілю) і правила, визначені для цього профілю. Можна створити кілька профілів із різними правилами, призначеними для мережевих адаптерів або мереж, щоб легко змінювати поведінку брандмауера.

Щоб відкрити вікно Профілі брандмауера, де можна редагувати профілі, натисніть Змінити поруч з елементом Список профілів.

Мережевий адаптер можна налаштувати на використання профілю, створеного для певної мережі, коли з нею встановлюється з’єднання. Спеціальний профіль для певної мережі також можна призначити в меню Додаткові параметри (F5) > Захист мережі > Брандмауер > Відомі мережі. Виберіть мережу зі списку Відомі мережі й натисніть Змінити, щоб призначити профіль брандмауера певній мережі, скориставшись розкривним меню Профіль брандмауера. Якщо для мережі не призначено профіль, використовуватиметься профіль адаптера за замовчуванням. Якщо в налаштуваннях адаптера скасовано використання профілю мережі, профіль за замовчуванням застосовуватиметься до всіх мереж. За відсутності профілю, налаштованого в конфігурації мережі або адаптера, використовується глобальний профіль за замовчуванням. Щоб призначити профіль мережевому адаптеру, виберіть потрібний, тоді в розділі Профілі мережевих адаптерів виберіть Змінити, внесіть зміни та знайдіть профіль у розкривному меню Профіль брандмауера за замовчуванням.

У разі переходу брандмауера до іншого профілю в нижньому правому куті екрана біля системного годинника відображатиметься відповідне сповіщення.