Виявлення змін програм

Функція виявлення змін програм відображає сповіщення, якщо змінені програми, для яких створено правило брандмауера, намагаються встановити підключення. Це корисно для запобігання порушенню правил, налаштованих для однієї програми, іншою програмою шляхом тимчасової чи остаточної заміни оригінального виконуваного файлу або зловмисної модифікації виконуваного файлу.

Зверніть увагу, що цю функцію не призначено для виявлення змін у програмі загалом. Її завдання – запобігати порушенню чинних правил брандмауера. Тому відстежуються тільки ті програми, для яких створено правило брандмауера.

Увімкнути виявлення змін програм – якщо прапорець установлено, програма відслідковуватиме зміни у програмах (оновлення, інфекції тощо). Коли змінена програма спробує встановити підключення, вас сповістить про це брандмауер.

Дозволити зміну підписаних (довірених) програм: не повідомляти, якщо програма зберігає той самий дійсний цифровий підпис після внесення змін.

Список програм, виключених із перевірки – у цьому вікні можна додавати й видаляти окремі програми, для яких зміни дозволяються без сповіщення.