Діагностичні дані

Модуль діагностики створює дампи робочих процесів ESET (наприклад, ekrn). Якщо програма аварійно завершує роботу, створюється дамп, якиekrn може допомагати розробникам вирішувати проблеми ESET Smart Security Premium та налагоджувати її роботу.

Клацніть розкривне меню Тип дампу й виберіть один із трьох доступних параметрів:

Виберіть Вимкнути, щоб вимкнути цю функцію.

Мінімальний (за замовчуванням) – фіксує мінімальний набір корисної інформації, яка може допомогти визначити причину неочікуваного завершення роботи програми. Дамп такого типу може знадобитися, якщо обсяг вільного місця обмежений. Проте аналіз цього файлу може не виявити помилок, які не було безпосередньо спричинено виконуваним потоком, оскільки зібрана інформація є неповною.

Повний – записує весь вміст системної пам’яті в разі аварійного завершення роботи програми. Повний дамп пам’яті може містити дані про процеси, які виконувалися під час створення дампу пам’яті.

Цільовий каталог: каталог збереження файлу дампу в разі збою програми.

Відкрити папку діагностичних даних – натисніть Відкрити, щоб відкрити цей каталог у новому вікні Провідника Windows.

Створити дамп із даними діагностики – натисніть Створити, щоб додати відповідні файли в Цільовий каталог.

Розширене ведення журналів

Увімкнути розширене журналювання для підсистеми антиспаму: записувати всі події, що виникають під час сканування на наявність спаму. Це може допомогти розробникам діагностувати й усувати проблеми, пов’язані з підсистемою ESET Антиспам.

Увімкнути розширене журналювання для антикрадія: записувати всі події модуля «Антикрадій» для діагностики та вирішення проблем.

Увімкнути розширене журналювання для контролю пристроїв: записувати всі події контролю пристроїв. Це може допомогти розробникам діагностувати й усувати проблеми, пов’язані з контролем пристроїв.

Увімкнути розширене ведення журналів ядра: записувати всі події в ядрі ESET (ekrn) (доступний у версії 12.2 й новіших).

Увімкнути розширене журналювання для процедур ліцензування: записувати всю інформацію, пов’язану з обміном даними з серверами активації ESET або серверами ESET License Manager.

Увімкнути розширене журналювання для мережі: записувати всі мережеві дані, що проходять через брандмауер у форматі PCAP, щоб розробники могли діагностувати й усувати проблеми, пов’язані з брандмауером.

Увімкнути розширене ведення журналів для операційної системи: збиратиметься додаткова інформація про операційну систему, зокрема про запущені процеси, активність ЦП, операції з диском тощо. Це допоможе розробникам діагностувати й усувати проблеми з продуктом ESET у вашій операційній системі (доступно для ОС Windows 10).

Увімкнути розширене журналювання для батьківського контролю – записувати всі події батьківського контролю. Це може допомогти розробникам діагностувати й усувати проблеми, пов’язані з батьківським контролем.

Увімкнути розширене журналювання для фільтрації протоколів: записувати всі дані, що проходять через підсистему фільтрації протоколів у форматі PCAP, щоб розробники могли діагностувати й усувати проблеми, пов’язані з фільтрацією протоколів.

Розширене ведення журналів Scanner: записувати проблеми, які виникають під час сканування файлів і папок компонентом сканування комп’ютера або захисту файлової системи в режимі реального часу (доступний у версії 12.2 й новіших).

Увімкнути розширене журналювання для підсистеми оновлення: записувати всі події, що трапляються під час оновлення. Це дає розробникам змогу діагностувати й усувати проблеми, пов’язані з підсистемою оновлення.

Розташування файлів журналу

Операційні системи

Каталог файлів журналу

Windows Vista і більш пізніх версій

C:\ProgramData\ESET\ESET Security\Diagnostics\

Більш рані версії Windows

C:\Documents and Settings\All Users\...