Вікна повідомлень і оповіщень

important

Шукаєте інформацію про стандартні сигнали та сповіщення?

Знайдено загрозу

Адресу заблоковано

Продукт не активовано

Доступне оновлення

Виправлення неполадок, пов’язаних із появою повідомлення "Помилка оновлення модулів"

"Файл пошкоджено" або "Не вдалося перейменувати файл"

Сертифікат веб-сайту відкликано

Мережеву загрозу заблоковано

У розділі Вікна повідомлень і оповіщень (раніше мав назву Сигнали та сповіщення) в меню Інтерфейс користувача можна налаштувати спосіб обробки сигналів і системних сповіщень (наприклад, повідомлень про успішне оновлення) програмою ESET Smart Security Premium. Можна також налаштувати тривалість відображення та прозорість сповіщень у системному треї (це стосується тільки систем, які підтримують відображення сповіщень у системному треї).

CONFIG_ALERT

Вікна повідомлень про загрози

У разі вимкнення параметра Показувати повідомлення про загрози скасовується відображення всіх вікон сигналів тривоги, що доречно лише для обмеженої кількості особливих ситуацій. Для більшості користувачів рекомендується залишити цей параметр у стані за замовчуванням (увімкнено).

Відображення повідомлень у продукті

Відображати маркетингові повідомлення – цю функцію розроблено для того, щоб інформувати користувачів про новини ESET і повідомляти інші корисні відомості. Для надсилання маркетингових повідомлень потрібна згода користувача. Тому маркетингові повідомлення за замовчуванням не надсилаються користувачу (відображається як знак питання). Увімкнувши цей параметр, ви погоджуєтесь отримувати маркетингові повідомлення від ESET. Якщо ви не бажаєте отримувати маркетингові матеріали від ESET, вимкніть цей параметр.

Сповіщення на робочому столі

Сповіщення на робочому столі та спливаючі підказки є інформативними та не потребують втручання користувача. Їх було переміщено в Інструменти > Сповіщення в розділі "Додаткові параметри".

Вікна повідомлень

Щоб спливаючі вікна закривалися автоматично через певний проміжок часу, установіть параметр Автоматично закривати вікна повідомлень. Якщо вікна сигналів тривог не закрити вручну, їх буде закрито автоматично після завершення вказаного періоду часу.

Повідомлення про підтвердження: показує список повідомлень про підтвердження, де можна вибрати ті, що потрібно відображати.