Підозрілі файли

Якщо ви виявили підозрілий файл, можете надіслати його на аналіз у дослідницьку лабораторію ESET. Якщо буде визначено, що це шкідлива програма, засоби для її виявлення буде додано до наступного оновлення вірусної бази даних.

Фільтр виключень – фільтр виключень дає можливість запобігати відправленню для аналізу певних типів файлів або папок. Перелічені файли ніколи не будуть надсилатися в дослідницьку лабораторію ESET для аналізу, навіть якщо вони містять підозрілий код. Наприклад, доцільно виключити файли, які можуть містити конфіденційну інформацію (документи, електронні таблиці тощо). Найпоширеніші типи файлів виключено за замовчуванням (.doc тощо). За потреби можна доповнити список виключених файлів.

Контактна адреса електронної пошти (необов’язково) – ваша контактна адреса електронної пошти може відправлятися з будь-якими підозрілими файлами й використовуватися для зв’язку з вами, якщо для проведення аналізу знадобляться додаткові відомості. Зверніть увагу, що ви не отримаєте відповіді від ESET, якщо додаткова інформація не знадобиться.

Виберіть опцію Вести журнал, щоб створити журнал подій, у якому реєструватиметься надсилання файлів і статистичної інформації. Щоразу, коли система надсилатиме на аналіз файли чи статистичну інформацію, у журналі подій з’являтиметься новий запис.