Вибір зразка для аналізу

Якщо ви виявили підозрілий файл на комп’ютері або підозрілий веб-сайт в Інтернеті, їх можна надіслати на аналіз у дослідницьку лабораторію компанії ESET.

important

Переш ніж надсилати зразки в ESET

Не надсилайте зразок, якщо він не відповідає хоча б одному з наведених нижче критеріїв:

Зразок взагалі не виявляється вашим продуктом ESET.

Зразок неправильно визначається як загроза.

Ми не приймаємо особисті файли, що надсилаються нам як зразки для сканування на наявність шкідливого програмного забезпечення (дослідницька лабораторія ESET не виконує сканування на вимогу для користувачів)

Укажіть інформативну тему повідомлення, а також надайте якомога більше інформації про файл (наприклад, надайте знімок або вкажіть веб-сайт, з якого його завантажено)

Щоб надіслати в ESET зразок (файл або веб-сайт) для аналізу, скористайтеся одним із наведених нижче методів.

1.Скористайтеся формою надсилання зразків у вашому продукті. Щоб відкрити її, виберіть Інструменти > Інші інструменти > Надіслати файл для аналізу.

2.Файл також можна відправити електронною поштою. Якщо цей варіант зручніший для вас, додайте відповідні файли до архіву WinRAR/WinZIP, установивши для нього пароль "infected", і надішліть на адресу samples@eset.com.

3.Щоб повідомити про спам, повідомлення, помилково розпізнані як спам, або веб-сайти, для яких неправильно визначено категорію в модулі "Батьківський контроль", дотримуйтесь інструкцій, наведених у цій статті бази знань ESET.

У формі Вибір зразка для аналізу клацніть розкривне меню Причини відправлення файлу й виберіть опис, який найкраще відповідає меті вашого повідомлення:

Підозрілий файл

Підозрілий сайт (веб-сайт, інфікований будь-яким шкідливим ПЗ)

Помилковий результат файлу (файли, неправильно розпізнані як інфіковані)

Помилково заблокований сайт

Інше

Файл/сайт – шлях до файлу або веб-сайту, який потрібно відправити.

Контактна адреса електронної пошти — контактна адреса електронної пошти, яка відправляється до ESET разом із підозрілими файлами і може використовуватися для зв’язку з вами, якщо для аналізу будуть потрібні додаткові відомості про надіслані файли. Додавати контактну адресу електронної пошти необов’язково. Щоб не вказувати її, виберіть Надіслати анонімно.

note

Ви можете не отримати відповіді від ESET

Ви не отримаєте відповіді від ESET (окрім тих випадків, коли для аналізу будуть потрібні додаткові відомості від вас). Щодня на наші сервери надходять десятки тисяч файлів, тому ми не маємо можливості відповідати на всі повідомлення.

Якщо буде визначено, що файл або веб-сайт шкідливий, ми додамо засоби для його виявлення до одного з наступних оновлень продукту ESET.