Як розблокувати додаткові параметри, захищені паролем

Якщо потрібно отримати доступ до захищених додаткових параметрів, відобразиться вікно введення пароля. Якщо ви забули або втратили пароль, натисніть Відновити пароль нижче та вкажіть адресу електронної пошти, яку ви використали для реєстрації ліцензії. Ви отримаєте електронний лист від ESET із кодом підтвердження, дійсним протягом 7 днів. Введіть цей код, а потім зазначте та підтвердьте новий пароль.

Також можна відновити пароль за допомогою облікового запису my.eset.com. Скористайтеся цією функцією, якщо ліцензію зв’язано з вашим диспетчером ліцензій ESET.

Якщо ви не пам’ятаєте своєї адреси електронної пошти, клацніть Я не знаю адреси своєї електронної пошти. Після цього в браузері відкриється веб-сайт ESET, де ви зможете швидко зв’язатися з нашою службою технічної підтримки.

Згенерувати код для служби технічної підтримки: дозволяє згенерувати код, який потрібно надати в службу технічної підтримки. Скопіюйте код, наданий службою технічної підтримки, і клацніть У мене є код підтвердження. Уведіть цей код, а потім зазначте та підтвердьте новий пароль. Код підтвердження дійсний протягом 7 днів.

Докладніше можна прочитати в цій статті бази знань ESET.