Безкоштовний ліцензійний ключ ESET

Для домашніх версій продуктів ESET для Windows повні ліцензії не є безкоштовними.

Ліцензійний ключ ESET — це унікальна послідовність символів, літер, цифр або спеціальних символів, що надається компанією ESET для законного використання ESET Smart Security Premium відповідно до умов ліцензійної угоди з кінцевим користувачем. Кожен кінцевий користувач має право використовувати ліцензійний ключ тільки в тих межах, які визначені правом користування ESET Smart Security Premium у залежності від кількості ліцензій, наданих ESET. Ліцензійний ключ є конфіденційним, тому ви не можете ділитися ним з третіми особами.

В Інтернеті можна знайти джерела, де пропонуються так звані "безкоштовні" ліцензійні ключі ESET. З цього приводу слід пам’ятати таке:

Перехід за посиланням на зразок "Безкоштовна ліцензія ESET" несе ризики виникнення порушень у системі безпеки вашого комп’ютера або пристрою й може призвести до його інфікування шкідливим програмним забезпеченням. Шкідливе програмне забезпечення може бути приховане в неофіційних відео на порталі YouTube, на веб-сайтах із рекламою заробітку за відвідування певних сторінок тощо. Зазвичай подібні ресурси використовуються для заманювання користувачів.

ESET може заблокувати й блокує піратські ліцензії.

Використання піратського ліцензійного ключа суперечить умовам ліцензійної угоді з кінцевим користувачем, які ви маєте прийняти перед інсталяцією ESET Smart Security Premium.

Купуйте ліцензії ESET тільки з офіційних джерел продажу — на веб-сайті www.eset.com, у дистриб’юторів або торговельних партнерів ESET (не купуйте ліцензії на неофіційних сторонніх веб-сайтах (eBay) або в третіх осіб).

Домашні версії продуктів ESET для Windows завантажуються безкоштовно, проте для їх активації під час інсталяції потрібен дійсний ліцензійний ключ ESET. Продукт можна завантажити й інсталювати, проте він не працюватиме без активації

Не надавайте доступ до вашого ліцензійного ключа в Інтернеті або соціальних мережах, де його можуть поширити мережею.

Щоб ідентифікувати піратський ліцензійний ключ ESET і повідомити про нього, дотримуйтесь інструкцій у нашій статті бази знань.


Якщо ви ще не визначилися з покупкою продукту захисту ESET, ви можете використовувати пробну версію протягом пробного періоду:

1.Активуйте ESET Smart Security Premium із використанням безкоштовної пробної ліцензії

2.Візьміть участь у програмі тестування бета-версій продуктів ESET

3.Інсталюйте ESET Mobile Security на мобільному пристрої Android. Це безкоштовна версія з платними функціями.

Щоб отримати знижку / подовжити термін дії ліцензії:

Порекомендуйте ESET Smart Security Premium друзям

Поновіть ліцензію вашого продукту ESET (якщо ви мали її раніше) або активуйте продукт на додатковий період часу