Зашифрований віртуальний диск

Компонент Secure Data можна використовувати для створення зашифрованих віртуальних дисків. Кількість дисків, які можна створити, необмежена, якщо для цього достатньо місця на жорсткому диску. Дотримуйтеся наведених нижче інструкцій, щоб створити зашифрований віртуальний диск.

1.На екрані Шифрувати дані на цьому комп’ютері чи змінному диску натисніть Віртуальний диск.

2.Натисніть Огляд, щоб вибрати розташування, у якому потрібно зберегти віртуальний диск.

essp_create_an_encrypted_virtual_drive

3.Введіть ім’я віртуального диска й натисніть Зберегти.

4.Скористайтеся меню Максимальна ємність, щоб вибрати розмір віртуального диска, і натисніть Продовжити.

5.Установіть пароль для віртуального диска. Щоб не виконувати автоматичне дешифрування віртуального диска під час входу в обліковий запис Windows, зніміть прапорець Автоматично дешифрувати в цьому обліковому записі Windows. Натисніть Продовжити.

essp_Secured_Data_setPassword

6.Зашифрований віртуальний диск створено. Тепер він готовий до використання. Він відображатиметься як локальний диск у розділі Цей ПК (Комп’ютер в ОС Windows 7 і раніших версій).

 

Щоб отримати доступ до зашифрованого диска після перезавантаження комп’ютера, знайдіть відповідний файл типу.eed і двічі натисніть його. У разі появи запиту введіть пароль, настроєний під час створення зашифрованого диска. Змонтований диск відобразиться як локальний у розділі Цей ПК (Комп’ютер в ОС Windows 7 і раніших версій).

icon_details_hoverПРИМІТКА

Після монтування зашифрованого диска як локального його вміст стане доступним іншим користувачам на цьому комп’ютері під керуванням ОС Windows, доки ви не вийдете із системи або не перезавантажите комп’ютер.