Naudoti licencijų tvarkytuvę

Pasirinkę Naudoti licencijų tvarkytuvę naujame lange būsite paprašyti nurodyti my.eset.com kredencialus. Jei norite pasinaudoti licencija ESET License Manager, įveskite savo my.eset.com kredencialus ir spustelėkite Prisijungti. Pasirinkite norimą aktyvinti licenciją, spustelėkite Tęsti, tada jūsų ESET Smart Security Premium bus suaktyvinta.

note

PASTABA.

Jeigu dar neturite my.eset.com paskyros, registruokitės spustelėdami mygtuką Sukurti paskyrą.

note

PASTABA.

Jei pamiršote slaptažodį, spustelėkite Pamiršau savo slaptažodį ir atlikit veiksmus tinklalapyje, į kurį būsite nukreipti.

ESET License Manager padeda tvarkyti visas turimas ESET licencijas. Galite lengvai atnaujinti, atnaujinti versiją ar pratęsti licenciją bei peržiūrėti svarbią licencijos informaciją. Pirmiausia įveskite savo licencijos raktą. Tada pamatysite produktą, susietą įrenginį, laisvų vietų skaičių ir galiojimo datą. Galite panaikinti konkrečių įrenginių aktyvinimą arba juos pervardyti. Jums spustelėjus Atnaujinti, būsite nukreipti į interneto parduotuvę, kurioje galėsite patvirtinti pirkimą ir nusipirkti atnaujinimą.

Jei norite atnaujinti licencijos versiją (pvz., iš ESET NOD32 Antivirus į ESET Smart Security Premium) arba norite įdiegti ESET saugos produktą kitame įrenginyje, būsite nukreipti į interneto parduotuvę, kad atliktumėte pirkimą.

Be to, ESET License Manager galite pridėti kitas licencijas, atsisiųsti produktus į savo įrenginius.