Svetainių išimtys

Jei norite pridėti svetainės išimtį, spustelėkite Nustatymas > Saugos įrankiai > Tėvų kontrolė, tada spustelėkite Pridėti svetainės išimtį.

PAGE_SETTINGS_PARENTAL

Lauke Svetainės URL įveskite URL, pasirinkite MAIN_SETTING_ICON_ALLOW (leidžiama) arba MAIN_SETTING_ICON_DENY (blokuojama) kiekvienai vartotojo paskyrai, tada spustelėkite Gerai, kad įtrauktumėte į sąrašą.

PANEL_PARENTAL_WEBPAGES

Jei iš sąrašo norite panaikinti URL adresą, spustelėkite Nustatymas > Saugos įrankiai > Tėvų kontrolė, prie reikiamos vartotojo paskyros spustelėkite Blokuojamas turinys ir parametrai, spustelėkite skirtuką Išimtis, pasirinkite išimtį ir spustelėkite Pašalinti.

PANEL_PARENTAL_WEB_EXCEPTIONS

URL adresų sąraše negalima naudoti specialiųjų simbolių „*“ (žvaigždutės) ir „?“ (klaustuko). Pavyzdžiui, tinklalapio adresai su keletu TLD turi būti įvedami rankiniu būdu (examplepage.com, examplepage.sk ir t. t.). Kai pridedate prie sąrašo domeną, visas šio domeno ir visų padomenių turinys (pvz., sub.examplepage.com) bus blokuojamas arba leidžiamas, atsižvelgiant į jūsų pasirinktą veiksmą pagal URL.

note

PASTABA.

Blokuoti arba leisti konkrečius tinklalapius gali būti tiksliau, nei blokuoti arba leisti tinklalapių kategoriją. Būkite atsargūs keisdami šiuos parametrus ir įtraukdami kategoriją / tinklalapį į sąrašą.