Juodasis sąrašas / baltasis sąrašas / išimčių sąrašas

Kad užtikrintų apsaugą nuo neprašytų el. laiškų, ESET Smart Security Premium leidžia klasifikuoti el. pašto adresus specializuotuose sąrašuose. Baltajame sąraše yra el. pašto adresai, kurie laikomi saugiais. Laiškai iš vartotojų, esančių Baltajame sąraše, visada patenka į gaunamų laiškų aplanką. Juodajame sąraše yra el. laiškų, kurie klasifikuojami kaip brukalas, adresai ir visi laiškai iš juodajame sąraše esančių siuntėjų yra atitinkamai pažymimi. Išimčių sąraše yra el. pašto adresai, kurie visada tikrinamai, ar nesiunčiamas brukalas, tačiau gali būti ir nepageidaujamų el. laiškų, užmaskuotų kaip ne brukalas, adresai.

Visus sąrašus galima redaguoti pagrindiniame ESET Smart Security Premium lange pasirinkus Nustatymas > Saitynas ir el. paštas > El. pašto programos apsauga > Apsaugos nuo brukalo adresų knygelės > Vartotojo baltasis sąrašas / juodasis sąrašas / išimčių sąrašas spustelėjus mygtukus „Pridėti“, „Redaguoti“ ir „Naikinti“ kiekvieno sąrašo dialogo lange.

PANEL_SMON_EDIT_WLBL

Pagal numatytuosius nustatymus ESET Smart Security Premium įtraukia visus adresus iš palaikomos el. pašto programos adresų knygos į baltąjį sąrašą. Juodasis sąrašas pagal numatytuosius nustatymus yra tuščias. Išimčių sąraše pagal numatytuosius nustatymus yra tik paties vartotojo el. pašto adresai.