Žinynas ir palaikymas

ESET Smart Security Premium turi sutrikimų šalinimo įrankius ir palaikymo informaciją, kuri padės jums sprendžiant problemos, su kuriomis galite susidurti.

ICON_HELP Žinynas

Ieškoti ESET žinių bazėjeESET žinių bazėje yra pateikiami atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus ir rekomenduojami įvairių problemų sprendimai. Reguliariai ESET techninių specialistų naujinama žinių bazė yra galingiausias įrankis sprendžiant įvairiausias problemas.

Atidaryti žinyną – spustelėkite šią nuorodą norėdami patekti į ESET Smart Security Premium žinyno puslapius.

Ieškoti greito sprendimo – spustelėkite šią parinktį norėdami rasti problemų, su kuriomis dažniausiai tenka susidurti, sprendimus. Rekomenduojame perskaityti šį skyrių prieš kreipiantis į Pagalbos klientui tarnybą.

ICON_CUSTOMER_CARE Techninė pagalba

Pateikti pagalbos užklausą – jei nepavyksta rasti savo problemos sprendimo, galite naudoti ir šią formą, esančią ESET svetainėje, kad galėtumėte greitai susisiekti su mūsų techninės pagalbos tarnyba.

Išsami informacija apie techninę pagalbą – kai prašoma, galite nukopijuoti ir nusiųsti informaciją ESET techninės pagalbos tarnybai (pvz., produkto pavadinimą, produkto versiją, operacinę sistemą ir procesoriaus tipą). Spustelėkite Įjungti išplėstinį registravimą, kad sukurtumėte išplėstinius visų galimų funkcijų žurnalus ir padėtumėte kūrėjams nustatyti ir išspręsti problemas. Nustatytas Diagnostinis minimalaus registravimo daugiažodiškumo lygis. Išplėstinis registravimas bus išjungtas po dviejų valandų, nebent jį sustabdytumėte paspausdami Stabdyti išplėstinį registravimą. Kai visi žurnalai sukurti, pranešimų lange pateikta tiesioginė prieiga prie diagnostikos aplanko, kuriame yra sukurti žurnalai.

ICON_SUPPORT_TOOLS Palaikymo įrankiai

Grėsmių enciklopedija – nuoroda į ESET grėsmių enciklopediją, kurioje yra informacijos apie pavojus ir įvairių įsiskverbimo tipų požymius.

Aptikimo modulio istorija – saitai į ESET virusų radarą, kuriame pateikiama informacijos apie ESET aptikimo modulio versijas (anksčiau vadintas „virusų kodų duomenų baze“).

ESET Log Collector – saitai į ESET žinių bazės straipsnį, iš kurio galima atsisiųstiESET Log Collector – programą, kuri iš kompiuterio automatiškai renka informaciją ir žurnalus, kad padėtų greičiau spręsti kylančias problemas. Jei pageidaujate daugiau informacijos, žr. ESET Log Collector internetinį vartotojo vadovą.

ESET specializuota valymo programa – šalinimo įrankiai dažniausiai pasitaikantiems užkratams; norėdami daugiau informacijos, aplankykite šį ESET žinių bazės straipsnį.

ICON_PRODUCT_INFORMATION Produkto ir licencijos informacija

Apie ESET Smart Security Premium – rodo informaciją apie jūsųESET Smart Security Premium kopiją.

Aktyvinti produktą / keisti licenciją – spustelėkite, kad būtų atidarytas aktyvinimo langas, kuriame galėsite suaktyvinti savo produktą.

Keisti produktą – spustelėkite ir sužinosite, ar ESET Smart Security Premium galima pakeisti į kitą produktų liniją naudojant dabartinę licenciją.