Vykdomi procesai

Vykdomi procesai rodo vykdomas programas arba procesus jūsų kompiuteryje ir iškart bei nuolatos informuoja ESET apie naujus įsiskverbimus. ESET Smart Security Premium suteikia išsamią informaciją apie vykdomus procesus, kad vartotojai būtų apsaugoti naudodami ESET LiveGrid® technologiją.

PAGE_CLOUD

Reputacija – daugeliu atvejų ESET Smart Security Premium ir ESET LiveGrid® technologija priskiria rizikos lygius objektams (failams, procesams, registrų raktams ir t. t.) naudodama euristikos taisyklių sekas, kurios tikrina kiekvieno objekto charakteristikas, ir įvertina jų kenkėjiškos veiklos galimybę. Remiantis šiomis euristikomis, objektai priskiriami rizikos lygiams nuo 1 – gero (žalia spalva) iki 9 – rizikingo (raudona spalva).

Procesas – šiuo metu jūsų kompiuteryje vykdomos programos arba proceso atvaizdo pavadinimas. Norėdami matyti visus savo kompiuteryje vykdomus procesus galite naudoti ir „Windows“ užduočių tvarkytuvą. Jei norite atidaryti užduočių tvarkytuvą, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite tuščią sritį užduočių juostoje, tada spustelėkite Užduočių tvarkytuvas arba klaviatūroje paspauskite Ctrl+Shift+Esc.

note

PASTABA.

Žinomos programos, pažymėtos kaip Geros (žaliai), tikrai yra švarios (įtrauktos į baltąjį sąrašą) ir jos nebus įtrauktos į nuskaitymą veikimui pagerinti.

PID – proceso identifikacinis numeris gali būti naudojamas kaip parametras įvairioms funkcijoms iškviesti, pvz., procesų pirmenybei koreguoti.

Vartotojų skaičius – vartotojų, naudojančių duotą taikomąją programą, skaičius. Šią informaciją renka ESET LiveGrid® technologija.

Atskleidimo laikas – laikotarpis, praėjęs nuo tada, kai taikomąją programą aptiko ESET LiveGrid® technologija.

note

PASTABA.

Programa, pažymėta kaip Nežinoma (oranžine spalva), nebūtinai yra kenkėjiška programinė įranga. Paprastai tai naujesnė taikomoji programa. Jei nesate tikri dėl failo, galite pateikti failą analizei į ESET tyrimų laboratoriją. Jei failas pasirodys esantis kenkėjiška programa, jo aptikimas bus įtrauktas į būsimą naujinimą.

Programos pavadinimas – duotas programos arba proceso pavadinimas.

Spustelėkite programą, kad būtų parodyti tokie programos duomenys:

Kelias – programos vieta jūsų kompiuteryje.

Dydis – failo dydis baitais.

Aprašymas – failo charakteristikos pagal aprašą operacinėje sistemoje.

Įmonės – tiekėjo arba programos proceso pavadinimas.

Versija – programos leidėjo informacija.

Produktas – programos pavadinimas ir (arba) įmonės pavadinimas.

Sukūrimo / modifikavimo data – sukūrimo (modifikavimo) data ir laikas.

note

PASTABA.

Be to, galite patikrinti failų, kurie neveikia kaip veikiančios programos / procesai, reputaciją. Tai galite padaryti spustelėdami juos dešiniuoju pelės mygtuku failų naršyklėje ir pasirinkdami Išplėstinės parinktys > Tikrinti failo reputaciją.

HLPTOOLS_CLOUD_CHECK