Darbas su ESET Smart Security Premium

ESET Smart Security Premium nustatymo parinktys leidžia koreguoti jūsų kompiuterio ir tinklo apsaugos lygį.

PAGE_SETUP

Meniu Nustatymas yra suskirstytas į šiuos skyrius:

ICON_COMPUTER_PROTECTION Kompiuterio apsauga

ICON_INTERNET_PROTECTION Interneto apsauga

ICON_NETWORK_PROTECTION Tinklo apsauga

ICON_SECURITY_TOOLS Saugos įrankiai
 

Spustelėkite komponentą ir koreguokite atitinkamo apsaugos modulio išplėstinius parametrus.

Kompiuterio apsaugos nustatymas leidžia įjungti arba išjungti šiuos komponentus:

Failų sistemos apsauga realiuoju laiku – visi failai atidarant, kuriant ar vykdant juos kompiuteryje yra nuskaitomi tikrinant, ar nėra kenkėjiškų kodų.

Įrenginio kontrolėšis modulis leidžia nuskaityti, blokuoti nešiojamąją laikmeną arba pakeisti jos išplėstinius filtrus / teises ir pasirinkti, kaip vartotojas gali pasiekti ir naudotis konkrečiu įrenginiu (CD / DVD / USB ir pan.).

HIPSHIPS sistema stebi įvykius operacinėje sistemoje ir į juos reaguoja pagal pasirinktinių taisyklių rinkinį.

Žaidimų režimas – įjungia arba išjungia žaidimų režimą. Įjungę žaidimų režimą, gausite įspėjamąjį pranešimą (galima saugos rizika), o pagrindinis langas pasidarys oranžinis.

Interneto kameros apsauga – valdo procesus ir programas, kurios pasiekia prie kompiuterio prijungtą kamerą. Jei pageidaujate daugiau informacijos, spustelėkite čia.
 

Interneto apsaugos nustatymas leidžia įjungti arba išjungti šiuos komponentus:

Prieigos prie saityno apsauga – jeigu įjungta, visas srautas per HTTP arba HTTPS yra nuskaitomas ieškant kenkėjiškų programų.

El. pašto programos apsauga – stebi ryšį, gaunamą naudojant POP3(S) ir IMAP(S) protokolus.

Apsauga nuo brukalo – nuskaito nepageidaujamus el. laiškus, t. y. brukalą.

Apsauga nuo sukčiavimo apsimetant – filtruoja svetaines, kurios įtariamos platinant turinį, skirtą manipuliuoti vartotoju, siekiant išgauti konfidencialią informaciją.

Skyriuje Tinklo apsauga galite įjungti arba išjungti Užkardą, apsaugą nuo atakos iš tinklo (IDS) ir Apsaugą nuo įtraukimo į užgrobtų kompiuterių tinklą.

Saugos įrankių nustatymas leidžia reguliuoti šiuo modulius:

Bankininkystės ir mokėjimų apsauga

Tėvų kontrolė

Anti-Theft

Password Manager

Secure Data
 

Tėvų kontrolė leidžia blokuoti interneto puslapius, kuriuose gali būti galimos žalingos informacijos. Be to, tėvai gali uždrausti prieigą prie daugiau nei 40 iš anksto nustatytų svetainių kategorijų ir daugiau nei 140 pogrupių.

Jei norite vėl įjungti išjungtą apsaugos komponentą, spustelėkite slankiklį MODULE_DISABLED , kad prie jo būtų rodoma žalia varnelė MODULE_ENABLED.

note

PASTABA.

kai išjungiate apsaugą tokiu būdu, visi išjungti apsaugos moduliai bus įjungti paleidus kompiuterį iš naujo.

Nustatymo lango apačioje yra pateikiamos papildomos parinktys. Jei norite nustatyti išsamesnius kiekvieno modulio parametrus, pasinaudokite Išplėstinio nustatymo nuoroda. Pasinaudokite Importuoti / eksportuoti parametrus, kad įkeltumėte nustatymo parametrus iš .xmll konfigūravimo failo, arba įrašykite dabartinius nustatymo parametrus konfigūravimo faile.