Parametrų importavimas ir eksportavimas

Galite importuoti arba eksportuoti pasirinktinius ESET Smart Security Premium.xml konfigūracijos failus iš Nustatymų meniu.

Konfigūravimo failų importavimas ir eksportavimas yra naudingas, jeigu reikia padaryti ESET Smart Security Premium dabartinės konfigūracijos atsarginę kopiją, kurią galėtumėte naudoti vėliau. Be to, parametrų eksportavimo parinktis yra patogi vartotojams, kurie nori pageidautiną konfigūraciją naudoti keliose sistemose – jie gali lengvai importuoti .xml failą ir perkelti šiuos parametrus.

Importuoti konfigūraciją labai paprasta. Pagrindiniame programos lange spustelėkite Nustatymas > Importuoti ir eksportuoti parametrus, tada pasirinkite parinktį Importuoti parametrus. Įveskite kelią į konfigūracijos failą arba spustelėkite mygtuką ..., kad galėtumėte naršydami rasti konfigūracijos failą, kurį norite importuoti.

Veiksmai norint eksportuoti konfigūraciją yra labai panašūs. Pagrindiniame programos lange spustelėkite Nustatymas > Importuoti ir eksportuoti parametrus. Pasirinkite Eksportuoti parametrus ir įveskite konfigūracijos failo pavadinimą (pvz., export.xml). Naudodami naršyklę pasirinkite, kurioje kompiuterio vietoje įrašyti konfigūracijos failą.

IMPORTEXPORT_CONFIG

note

Pastaba

Eksportuojant parametrus gali įvykti klaida, jeigu neturite visų teisių rašyti eksportuojamą failą į nurodytą katalogą.