Kenkėjiškų programų nuskaitymai

Dalis Kenkėjiškos programinės įrangos nuskaitymai yra pasiekiama meniuIšplėstiniai nustatymai (F5) > Aptikimo modulis > Kenkėjiškos programinės įrangos nuskaitymai ir pasirodys parinktys pasirinkti nuskaitymo parametrus. Šioje dalyje yra šie elementai:

Pasirinktas profilis – tam tikras parametrų rinkinys, naudojamas atliekant nuskaitymą pareikalavus. Kad sukurtumėte naują profilį, spustelėkite Redaguoti šalia Profilių sąrašo. Jei reikia daugiau informacijos, žr. Nuskaitymo profiliai.

Nuskaitymo tikslai – jei norite nuskaityti tik konkrečią tikslinę vietą, galite spustelėti Redaguoti (šalia punkto Nuskaitymo tikslai) ir nurodyti parinktį išskleidžiamajame meniu arba pasirinkti konkrečius tikslinius objektus iš aplankų (medžio) struktūros. Jei reikia daugiau informacijos, žr. Nuskaitymo tikslai.

ThreatSense parametrai – šiame skyriuje galite rasti išplėstinių nustatymų parinktis, pvz., failų plėtiniai, kuriuos norite kontroliuoti, naudojami aptikimo metodai ir t. t. Spustelėkite, kad atidarytumėte kortelę su išplėstinėmis skaitytuvo parinktimis.