Prieigos nustatymas

ESET Smart Security Premium parametrai yra itin svarbi jūsų saugos politikos dalis. Neįgalioti pakeitimai gali sukelti pavojų jūsų sistemos stabilumui ir saugai. Kad išvengtumėte neįgaliotų keitimų, ESET Smart Security Premium nustatymų parametrus galite apsaugoti slaptažodžiu.

Slaptažodžio apsaugos parametrai – pasirinkite slaptažodžio parametrus. Spustelėkite, kad atvertumėte slaptažodžio nustatymų langą.

Jei norite nustatyti ar pakeisti slaptažodį, kad apsaugotumėte diegimo nustatymus, spustelėkite Nustatyti prie Nustatyti slaptažodį.

note

Pastaba

Norint pasiekti apsaugotą išplėstinį nustatymą, rodomas langas, skirtas įvesti slaptažodį. Jei pamiršote ar netekote slaptažodžio, paspauskite žemiau esančią parinktį Atkurti slaptažodį ir įveskite el. pašto adresą, kurį naudojote registruodami licenciją. ESET jums atsiųs el. laišką su patvirtinimo kodu ir instrukcija, kaip nustatyti iš naujo savo slaptažodį.

Kaip atrakinti išplėstinį nustatymą

Ribotoms administratoriaus paskyroms reikalingos visos administratoriaus teisės – pasirinkite šią parinktį, kad vartotojas (jeigu jis arba ji neturi administratoriaus teisių) būtų raginamas įvesti administratoriaus vartotojo vardą ir slaptažodį, kai keičia tam tikrus sistemos parametrus (panašiai kaip vartotojo abonemento valdymas (UAC) sistemoje Windows Vista ir Windows 7). Tokie keitimai apima apsaugos modulių arba užkardos išjungimą.

Reikalingos administratoriaus teisės (sistema be UAC palaikymo) – „Windows XP“ sistemose, kur UAC nėra paleistas, naudotojai galės rinktis parinktį Reikalingos administratoriaus teisės (sistema be UAC palaikymo).

CONFIG_PASSWORD