Integravimas su el. pašto programomis

ESET Smart Security Premium integravimas su el. pašto programomis padidina aktyvios apsaugos nuo kenkėjiškų kodų lygį el. laiškuose. Jeigu jūsų el. pašto programa yra palaikoma, integravimą galima įjungti programoje ESET Smart Security Premium. Kai integravimas suaktyvintas, ESET Smart Security Premium įrankių juosta yra įterpiama tiesiai į el. pašto programą ir užtikrina efektyvesnę el. pašto apsaugą. Integravimo parametrus rasite čia: Nustatymai > Išplėstiniai nustatymai > Saitynas ir el. paštas > El. pašto programos apsauga > El. pašto programos.

Šiuo metu palaikomos el. pašto programos yra „Microsoft Outlook“, „Outlook Express“, „Windows Mail“ ir „Windows Live Mail“. Visą palaikomų el. pašto programų ir jų versijų sąrašą rasite šiame ESET žinių bazės straipsnyje.

Pasirinkite žymės langelį šalia Išjungti tikrinimą, kol nepasikeis gautų laiškų aplanko turinys, jeigu matote, jog sistema sulėtėjo, kai dirbate savo el. pašto programa. Tai gali įvykti priimant el. laiškus iš „Kerio Outlook Connector Store“.

Net jeigu integravimas neįjungtas, el. pašto ryšį vis tiek saugo el. pašto programų apsaugos modulis (POP3, IMAP).