El. pašto protokolai

IMAP ir POP3 yra populiariausi protokolai, naudojami el. pašto ryšiams priimti el. pašto programoje. Interneto pranešimų prieigos protokolas (IMAP) yra dar vienas el. pašto interneto protokolas. IMAP turi kai kurių privalumų prieš POP3, pavyzdžiui, keletas klientų gali vienu metu prisijungti prie tos pačios pašto dėžutės ir tvarkyti laiško būsenos informaciją (pvz., ar pranešimas buvo perskaitytas, atsakytas arba panaikintas). ESET Smart Security Premium užtikrina šių protokolų apsaugą, nesvarbu, kokia el. pašto programa naudojama, ir tam nereikia iš naujo sukonfigūruoti el. pašto programos.

Apsaugos modulis, užtikrinantis šią kontrolę, automatiškai inicijuojamas paleidžiant sistemą ir lieka aktyvus atmintyje. IMAP protokolo valdymas yra atliekamas automatiškai, tam nereikia iš naujo konfigūruoti el. pašto programos. Pagal numatytuosius nustatymus nuskaitomi visi 143-iojo prievado ryšiai, tačiau, jeigu reikia, galima pridėti ir kitus ryšio prievadus. Kelių prievadų numerius reikia atskirti kableliais.

IMAP/IMAPS ir POP3/POP3S protokolų tikrinimą galima sukonfigūruoti per išplėstinius nustatymus. Kad pasiektumėte šį parametrą, išskleiskite Saitynas ir el. paštas > El. pašto programų apsauga > El. pašto protokolai.

Įjungti el. pašto apsaugą naudojant protokolų filtravimą – įjunkite el. pašto protokolų tikrinimą.

„Windows Vista“ ir naujesnės sistemose IMAP ir POP3 protokolai aptinkami automatiškai ir nuskaitomi visuose prieduose. Sistemoje „Windows XP“ visose programose nuskaitomi tik sukonfigūruoti IMAP/POP3 protokolo naudojami prievadai, o visi prievadai programose, kurios yra pažymėtos kaip Saitynas ir el. pašto programos.

ESET Smart Security Premium papildomai dera su IMAPS ir POP3S protokolų nuskaitymo funkcija. Šie protokolai informacijai tarp serverio ir kliento siųsti naudoja šifruotą kanalą. ESET Smart Security Premium tikrina ryšius naudodama SSL (saugaus lizdo lygmens) ir TLS (transportavimo lygmens saugumo) protokolus. Programa nuskaito srautą tik per prievadus, kurie nustatyti parinktyje IMAPS/POP3S protokolo naudojami prievadai, nesvarbu, kokią operacinės sistemos versiją naudojate.

Šifruotas ryšys bus nuskaitomas, kaip numatyta. Norėdami peržiūrėti skaitytuvo nustatymus, išplėstinių nustatymų skyriuje eikite į SSL/TLS, spustelėkite Saitynas ir el. paštas > SSL/TLS ir įjunkite parinktį Įjungti SSL/TLS protokolų filtravimą.

CONFIG_EPFW_SCAN_IMAP