El. pašto programų apsauga

ESET Smart Security Premium Integravimas el. pašto programoje padidina aktyvios apsaugos nuo kenkimo kodų lygį el. laiškuose. Jeigu jūsų el. pašto programa yra palaikoma, integravimą galima įjungti programoje ESET Smart Security Premium. Integravus į el. pašto programą ESET Smart Security Premium įrankių juosta įterpiama tiesiai į šią programą (įrankių juosta naujesnėms Windows Live Mail versijoms neįterpiama), kad būtų efektyviau saugomas el. paštas. Integravimo parametrus rasite čia: Išplėstinis nustatymas (F5) > Saitynas ir el. paštas > El. pašto programos apsauga > El. pašto programos.

El. pašto programų integravimas

Šiuo metu palaikomos el. pašto programos yra Microsoft Outlook, Outlook Express, Windows Mail ir Windows Live Mail. El. pašto apsauga veikia kaip šių programų papildinys. Pagrindinis papildinio privalumas yra tas, kad jis nepriklauso nuo naudojamo protokolo. Kai el. pašto programa gauna šifruotą laišką, jis iššifruojamas ir siunčiamas į virusų skaitytuvą. Visą palaikomų el. pašto programų ir jų versijų sąrašą rasite šiame ESET žinių bazės straipsnyje.

Net jeigu integravimas neįjungtas, el. pašto ryšį vis tiek saugo el. pašto programų apsaugos modulis (POP3, IMAP).

Jei dirbdami su „Microsoft Outlook“ jaučiate, kad sistema sulėtėjo, įjunkite Išjungti tikrinamą pasikeitus gautų laiškų aplanko turiniui. Tai gali įvykti priimant el. laiškus iš „Kerio Outlook Connector Store“.

Nuskaitytini el. laiškai

Įjungti el. pašto apsaugą naudojant kliento papildinius – kai el. pašto programų apsauga, naudojant el. pašto programą, yra išjungta, el. pašto apsauga filtruojant protokolus bus vis dar įjungta.

Gautas el. laiškas – įjungia arba išjungia gautų laiškų tikrinimą.

Išsiųsti el. laiškai – įjungia arba išjungia siunčiamų laiškų tikrinimą.

Perskaityti – įjungia arba išjungia perskaitytų laiškų tikrinimą.

Veiksmai radus užkrėstą el. laišką

Nieko nedaryti – jeigu įjungta, programa identifikuos užkrėstus priedus, tačiau paliks el. laiškus neatlikdama jokių veiksmų.

Naikinti el. laišką – programa praneš vartotojui apie įsiskverbimą (-us) ir panaikins laišką.

*Perkelti el. laiškus į panaikintų elementų aplanką – užkrėsti el. laiškai bus automatiškai perkeliami į Panaikintų elementų aplanką.

Perkelti el. laiškus į aplanką (numatytasis veiksmas) – užkrėsti el. laiškai bus automatiškai perkeliami į nurodytą aplanką.

Aplankas – nurodykite pasirinktinį aplanką, į kurį pageidaujate perkelti aptiktus užkrėstus el. laiškus.

Kartoti nuskaitymą atlikus naujinimą – įjungia arba išjungia pakartotinį nuskaitymą atlikus aptikimo modulio naujinimą.

Priimti nuskaitymo rezultatus iš kitų modulių – jeigu nurodoma ši parinktis, el. pašto apsaugos modulis priima nuskaitymo rezultatus iš kitų apsaugos modulių (POP3, IMAP protokolų nuskaitymo).

note

PASTABA.

Rekomenduojame, kad parinktys Įjungti el. pašto apsaugą naudojant kliento papildinius ir Įjungti el. pašto apsaugą naudojant protokolų filtravimą būtų įjungtos. Šiuos parametrus pasieksite: Išplėstinis nustatymas (F5) > Saitynas ir el. paštas > El. pašto programų apsauga > El. pašto protokolai).