Įrenginio kontrolės taisyklių pridėjimas

Įrenginio kontrolės taisyklė apibrėžia veiksmą, kuris bus atliekamas, kai įrenginys, atitinkantis taisyklės kriterijų, bus prijungtas prie kompiuterio.

CONFIG_DEVMON_RULE_EDIT_DLG

Kad būtų patogiau nustatyti, įveskite taisyklės aprašymą į lauką Pavadinimas. Spustelėkite jungiklį šalia Taisyklė įjungta, kad išjungtumėte arba įjungtumėte šią taisyklę. Tai gali būti naudinga, jei nenorite taisyklės panaikinti visam laikui.

Įrenginio tipas

Iš išskleidžiamojo meniu pasirinkite išorinio įrenginio tipą (diskų atminties įrenginys / nešiojamasis įrenginys Bluetooth / FireWire / ...). Įrenginių tipų informacija gaunama iš operacinės sistemos, o jei įrenginys prijungtas prie kompiuterio, ją galima peržiūrėti sistemos įrenginių tvarkytuvėje. Atminties įrenginiai gali būti išoriniai diskai arba įprasti atminties kortelių skaitytuvai, prijungti per USB arba FireWire. Lustinių kortelių skaitytuvai – tai visi skaitytuvai, nuskaitantys lustines korteles su lustu, pvz., SIM arba atpažinimo korteles. Vaizdo įrenginių pavyzdžiai yra skaitytuvai arba kameros. Kadangi šie įrenginiai pateikia informaciją tik apie savo veiksmus, o ne apie vartotojus, juos galima užblokuoti tik visuotinai.

Veiksmas

Prieiga prie ne atminties įrenginių gali būti leidžiama arba blokuojama. Tuo tarpu atminties įrenginių taisyklės leidžia pasirinkti vieną šių teisių parametrų:

Skaityti / rašyti – bus leidžiama visa prieiga prie įrenginio.

Blokuoti – prieiga prie įrenginio bus blokuojama.

Tik skaitomas – bus leidžiama įrenginį tik skaityti.

Įspėti – kaskart prijungus įrenginį, vartotojui pranešama, ar jis leidžiamas / blokuojamas, ir sukuriamas žurnalo įrašas. Įrenginiai neįsimenami, o kitą kartą prijungus tą patį įrenginį vis tiek parodomas pranešimas.

Atminkite, kad ne visos teisės (veiksmai) suteikiamos visų tipų įrenginiams. Jei naudojate atminties įrenginį, leidžiami visi keturi veiksmai. Ne atminties įrenginiuose leidžiami tik trys veiksmai (pavyzdžiui, veiksmas Tik skaitomas negali būti taikomas Bluetooth, todėl Bluetooth įrenginys gali būti tik leidžiamas, užblokuotas arba dėl jo pateikiamas įspėjimas).

Kriterijų tipas – pasirinkite Įrenginių grupė arba Įrenginys.

Toliau pateikiami papildomi parametrai, kurie gali būti naudojami taisyklėms pakoreguoti ir pritaikyti jas įrenginiams. Visiems parametrams nėra svarbu didžiosios ar mažosios raidės:

Tiekėjas – filtruokite pagal tiekėjo pavadinimą arba ID.

Modelis – duotas įrenginio pavadinimas.

Serijos numeris – išoriniai įrenginiai dažniausiai turi savo serijos numerį. CD / DVD tai yra duotos laikmenos, o ne CD įrenginio serijos numeris.

note

Pastaba

Jei šie parametrai nenustatomi, taisyklė ieškodama atitikmenų šios taisyklės nepaisys. Filtravimo parametrai visuose teksto laukuose neskiria didžiųjų bei mažųjų raidžių ir nepalaiko pakaitos simbolių (*, ?).

note

Pastaba

Jei norite peržiūrėti informaciją apie įrenginį, sukurkite šio tipo įrenginiui taisyklę, prijunkite įrenginį prie kompiuterio, tada patikrinkite išsamią įrenginio informaciją, kuri pateikiama Įrenginių valdymo žurnale.

Registravimo pavojingumas

ESET Smart Security Premium įrašo visus svarbius įvykius į žurnalo failą, kurį galima peržiūrėti tiesiai iš pagrindinio meniu. Spustelėkite Įrankiai > Daugiau įrankių > Žurnalo failai, tada išskleidžiamajame meniu Žurnalas pasirinkite Įrenginio kontrolė.

Visada – registruojami visi įvykiai.

Diagnostika – registruoja informaciją, reikalingą norint tiksliai suderinti programą.

Informacija – įrašo informacinius pranešimus, įskaitant sėkmingų naujinimų pranešimus ir visus pirmiau nurodytus įrašus.

Įspėjimas – įrašo kritines klaidas ir įspėjimo pranešimus.

Nėra – žurnalai nekuriami.

Taisyklės gali būti ribojamos tam tikriems vartotojams arba vartotojų grupėms įtraukiant juos į Vartotojų sąrašą:

Pridėti – atidaro objekto tipus: Vartotojų arba grupių dialogo langas leidžia pasirinkti norimus vartotojus.

Šalinti – šalina pasirinktą vartotoją iš filtro.

note

PASTABA.

Visi įrenginiai gali būti filtruojami pagal vartotojo taisykles (pvz., vaizdo įrenginiai nepateikia informacijos apie vartotojus, tik apie veiksmus).