Įrenginio kontrolės taisyklių rengyklė

Lange Įrenginio kontrolės taisyklių rengyklė rodomos esančios taisyklės ir jame galima tiksliai kontroliuoti išorinius įrenginius, kuriuos vartotojai prijungia prie kompiuterio.

CONFIG_DEVMON_RULE_DLG

Tam tikri vartotojo arba vartotojų grupės įrenginiai gali būti leidžiami arba užblokuojami, atsižvelgiant į papildomus įrenginio parametrus, kuriuos galima nurodyti taisyklės konfigūracijoje. Taisyklių sąraše yra keletas taisyklės aprašymų, tokių kaip išorinio įrenginio pavadinimas, tipas, veiksmas, kurį reikia atlikti po to, kai išorinis įrenginys prijungiamas prie jūsų kompiuterio, ir žurnalo svarba.

Spustelėkite Pridėti arba Redaguoti, kad tvarkytumėte taisyklę. Jei norite sukurti naują taisyklę su iš anksto nustatytomis parinktimis, naudojamomis kitai pasirinktai taisyklei, spustelėkite Kopijuoti. XML eilutės, rodomos paspaudus taisyklę, gali būti nukopijuotos į iškarpinę ir padėti sistemos administratoriams eksportuoti / importuoti šiuos duomenis bei naudoti juos, pavyzdžiui, .

Paspaudus CTRL ir pelės mygtuką, galima pasirinkti keletą taisyklių ir taikyti veiksmus, tokius kaip naikinimas arba perkėlimas aukštyn ar žemyn sąraše, visoms pasirinktoms taisyklėms. Žymės langelis Įjungta išjungia arba įjungia šią taisyklę; tai gali būti naudinga, jei nenorite ištrinti taisyklės visam laikui, kad galėtumėte ją naudoti vėliau.

Valdymą atlieka taisyklės, kurios yra surikiuotos eilės tvarka, nusakančia jų prioritetą, kur aukštesnio prioriteto taisyklės yra viršuje.

Žurnalo įrašus galima peržiūrėti pagrindiniame ESET Smart Security Premium lange dalyje Įrankiai > Daugiau įrankių > Žurnalų failai.

Įrenginio kontrolės žurnale registruojami visi įvykiai, kai buvo suaktyvinta įrenginio kontrolė.