Debesimi paremta apsauga

ESET LiveGrid® (pagal ESET ThreatSense.Net išplėstinę ankstyvojo įspėjimo sistemą) naudoja duomenis, kuriuos ESET pateikia vartotojai iš viso pasaulio ir siunčia juos į ESET tyrimų laboratoriją. Pateikdama įtartinus pavyzdžius ir metaduomenis iš pasaulio ESET LiveGrid® suteikia mums galimybę greitai prisitaikyti prie klientų poreikių ir padeda ESET reaguoti į naujausias grėsmes.

Vartotojas gali patikrinti Vykdomų procesų ir failų reputaciją tiesiog naudodamasis programos sąsaja arba kontekstiniu meniu su papildoma informacija, gauta iš ESET LiveGrid®. Yra dvi parinktys:

1.Galite pasirinkti, ar norite įjungti ESET LiveGrid®. Neprarasite jokių programinės įrangos funkcijų, tačiau atskirais atvejais ESET Smart Security Premium gali sparčiau reaguoti į naujas grėsmes nei aptikimo modulio naujinimas, kai įjungta „ESET LiveGrid®“.

2.Galite sukonfigūruoti ESET LiveGrid® pateikti anoniminę informaciją apie naujas grėsmes ir nurodyti, kur yra naujas grėsmę keliantis kodas. Šis failas gali būti išsiųstas ESET atlikti išsamią analizę. Šių grėsmių tyrimas padės ESET atnaujinti aptikimo galimybes.

ESET LiveGrid® surinks informaciją apie naujai aptiktas grėsmes, susijusias su jūsų kompiuteriu. Ši informacija gali turėti failo, kuriame atsirado grėsmė, pavyzdį arba kopiją, kelią į šį failą, failo pavadinimą, datą ir laiką, procesą, kurio metu grėsmė atsirado jūsų kompiuteryje, ir informaciją apie jūsų kompiuterio operacinę sistemą.

Pagal numatytuosius nustatymus ESET Smart Security Premium yra sukonfigūruotas, siekiant ESET virusų laboratorijai pateikti įtartinus failus, kad būtų atlikta išsami jų analizė. Failai su tam tikrais plėtiniais, pavyzdžiui, .doc ar .xls, niekada neįtraukiami. Taip pat galite pridėti kitų plėtinių, jei yra konkrečių failų, kurių jūs ar jūsų organizacija nenori siųsti.

note

Susijusi informacija

Išsamiau apie šių ESET LiveGrid® skaitykite terminų žodyne.

Žr. mūsų iliustruotas instrukcijas anglų kalba ir kai kuriomis kitomis kalbomis, kaip įjungti arba išjungti ESET LiveGrid® programoje ESET Smart Security Premium.


ESET LiveGrid® Reputacijos sistema suteikia debesų pagrindu veikiančią baltųjų ir juodųjų sąrašų sudarymo funkciją. Kad pasiektumėte ESET LiveGrid® parametrus, paspauskite F5, kad būtų atidarytas išplėstinis nustatymas, tada išskleiskite Aptikimo modulis > Debesimi paremta apsauga.

Debesimi paremta apsauga išplėstiniame nustatyme

Įjungti ESET LiveGrid® reputacijos sistemą (rekomenduojama) – ESET LiveGrid® reputacijos sistema pagerina ESET apsaugos nuo kenkimo programinės įrangos sprendimų efektyvumą, nes nuskaitytų failų duomenis palygina su debesies saugykloje esančiais duomenų bazės įrašais baltajame ir juodajame sąrašuose.

Įjungti ESET LiveGrid® atsiliepimų sistemą – duomenys bus siunčiami į ESET tyrimų laboratoriją papildomai analizei.

Pateikti strigčių ataskaitas ir diagnostikos duomenis – galima pateikti tokius duomenis kaip strigčių ataskaitos ar modulių atminties iškeltis.

Pateikti anoniminius statistinius duomenis – leiskite ESET rinkti informaciją apie naujai aptiktas grėsmes, pvz., grėsmės pavadinimą, aptikimo datą ir laiką, aptikimo metodą ir susijusius metaduomenis, produkto versiją ir konfigūraciją, įskaitant informaciją apie jūsų sistemą.

Kontaktinis el. paštas (nebūtinas) – jūsų kontaktinis el. pašto adresas gali būti įtrauktas su visais įtartinais failais ir gali būti naudojamas su jumis susisiekti, jeigu analizuojant reikės papildomos informacijos. Atsiminkite, kad negausite atsakymo iš ESET, jei neprireiks daugiau informacijos.

Pavyzdžių pateikimas

Automatinis užkrėstų mėginių pateikimas

šia parinktimi pateiksite visus užkrėstus pavyzdžius ESET analizei, kad būtų pagerintas grėsmių aptikimas ateityje. Galimos šios parinktys:

Visi užkrėsti pavyzdžiai

Visi pavyzdžiai, išskyrus dokumentus

Nepateikti

Automatinis įtartinų mėginių pateikimas

Vykdomieji failaiįeina tokie failai kaip .exe, .dll, .sys

Archyvaiįeina failų tipai, tokie kaip .zip, .rar, .7z, .arch, .arj, .bzip, .gzip, .ace, .arc, .cab.

Scenarijaiįeina failų tipai, tokie kaip .bat, .cmd, .hta, .js, .vbs, .ps1.

Kita – įeina failų tipai, tokie kaip .jar, .reg, .msi, .sfw, .lnk

Galimi brukalo el. laiškai – tai leis siųsti galimas brukalo dalis ar visus el. laiškus su priedais tolesnei ESET analizei. Šios parinkties įgalinimas gerina visuotinį brukalų aptikimą, įskaitant efektyvesnį jūsų gaunamo brukalo aptikimą.

Dokumentai – įeina „Microsoft Office“ dokumentai arba PDF failai su aktyviu turiniu.

Išimtys

išimties filtras leidžia į pateikimo sąrašą neįtraukti tam tikrų failų ar aplankų (pvz., gali būti naudinga neįtraukti failų su konfidencialia informacija, tarkime, dokumentų ar skaičiuoklių). Sąraše esantys failai niekada nebus siunčiami analizuoti į ESET laboratoriją, net jei juose bus įtartino kodo. Dažniausiai naudojami failų tipai neįtraukti pagal numatytuosius nustatymus (.doc, ir t. t.). Jeigu norite, galite įtraukti į nesiunčiamų failų sąrašą.


Jei anksčiau naudojote ESET LiveGrid® ir ją išjungėte, gali būti likę paruoštų siųsti duomenų paketų. Tokie paketai bus išsiųsti į ESET net ir išaktyvinus funkciją. Išsiuntus visą dabartinę informaciją, daugiau paketų kuriama nebus.