Apsauga nuo sukčiavimo apsimetant

Terminas „sukčiavimas apsimetant“ apibrėžia nusikalstamą veiklą, kurią atliekant naudojami socialinės inžinerijos metodai (manipuliavimas vartotojais siekiant išgauti konfidencialią informaciją). Sukčiavimas apsimetant dažnai naudojamas norint gauti prieigą prie slaptų duomenų, tokių kaip banko sąskaitų numeriai, PIN kodai ir t. t. Apie šią veiklą daugiau skaitykite terminų žodyne. ESET Smart Security Premium yra apsaugos nuo sukčiavimo apsimetant funkcija, kuri blokuoja tinklalapius, platinančius šio tipo turinį.

Mes primygtinai rekomenduojame, kad įjungtumėte ESET Smart Security Premium apsaugą nuo sukčiavimo apsimetant. Tai galite padaryti atidarydami Išplėstinis nustatymas (F5) ir pereidami prie Saitynas ir el. paštas > Apsauga nuo sukčiavimo apsimetant.

Apsilankę mūsų žinių bazės straipsnyje rasite daugiau informacijos apie ESET Smart Security Premium apsaugą nuo sukčiavimo apsimetant.

Prieiga prie apsimestinės svetainės

Kai pateksite į žinomą apsimestinę svetainę, saityno naršyklėje bus parodytas toliau pateikiamas dialogo langas. Jei svetainėje vis tiek norėsite apsilankyti, spustelėkite Nepaisyti grėsmės (nerekomenduojama).

WEB_PHISHING

note

PASTABA.

Galimos sukčiavimo apsimetant svetainės, kurios buvo įtrauktos į baltąjį sąrašą, pagal numatytuosius nustatymus nustos galioti po keleto valandų. Kad leistumėte naudoti interneto svetainę nuolat, naudokite URL adresų valdymo įrankį. Dalyje Išplėstinis nustatymas (F5) išplėskite Saitynas ir el. paštas > Prieigos prie saityno apsauga > URL adresų valdymas > Adresų sąrašas, spustelėkite Redaguoti, tada įtraukite į sąrašą svetainę, kurią norite redaguoti.

Pranešimas apie sukčiavimo apsimetant svetaines

Naudodami saitą Pranešti galite pranešti apie apsimestinę / kenkėjišką svetainę ir pateikti ją ESET, kad būtų atlikta analizė.

note

PASTABA.

Prieš pateikdami svetainę ESET įsitikinkite, kad ji atitinka vieną ar daugiau iš šių kriterijų:

svetainė visiškai nebuvo aptikta,

svetainė klaidingai aptikta kaip grėsmė. Tokiu atveju galite Pranešti apie netinkamai užblokuotą puslapį.

Arba galite pateikti svetainę el. paštu. Siųskite el. laišką adresu samples@eset.com. Būtinai nurodykite aprašomąją temą ir pridėkite kuo daugiau informacijos apie svetainę (pvz., svetainę, iš kurios čia patekote, kaip sužinojote apie šią svetainę ir pan.).