Papildomi „ThreatSense“ parametrai

Papildomi naujai sukurtų ir pakeistų failų ThreatSense parametrai

Naujai sukurtų ar modifikuotų failų užkrėtimo tikimybė yra santykinai didesnė nei esamų failų. Dėl šios priežasties programa tikrina šiuos failus su papildomais nuskaitymo parametrais. ESET Smart Security Premium naudoja išplėstinę euristiką, kuri gali aptikti naujas grėsmes prieš atnaujinant aptikimo modulį, bei nuskaitymo pagal kodus metodus. Be naujai sukurtų failų nuskaitymas atliekamas Išsiskleidžiantiesiems archyvams (.sfx) ir Momentinio išpakavimo programoms (viduje suglaudintiems vykdomiesiems failams). Pagal numatytuosius parametrus archyvai yra nuskaitomi iki 10-to įdėjimo lygio ir yra tikrinami neatsižvelgiant į jų realų dydį. Norėdami pakeisti archyvo nuskaitymo parametrus, atšaukite parinkties Numatytieji archyvo nuskaitymo parametrai pasirinkimą.

Papildomi vykdomųjų failų ThreatSense parametrai

Išplėstinė euristika vykdant failą – pagal numatytąją parinktį vykdant failus naudojama Išplėstinė euristika. Įjungus funkciją, primygtinai rekomenduojame palikti punktus Išmanusis optimizavimas ir ESET LiveGrid® įjungtus, kad būtų minimaliai paveiktas sistemos našumas.

Išplėstinė euristika vykdomiesiems failams iš keičiamosios laikmenos – išplėstinė euristika imituoja kodus virtualioje aplinkoje ir įvertina jų veikimą prieš leidžiant kodą vykdyti iš keičiamosios laikmenos.