Įtartini failai

Jei randate įtartiną failą, jį galite pateikti mūsų ESET tyrimų laboratorijos analizei. Jeigu tai kenkėjiška programa, jos aptikimas bus įtrauktas vėlesnį virusų kodų naujinimą.

Išimčių filtras – išimčių filtras leidžia atsisakyti pateikti kai kuriuos failus / aplankus. Sąraše esantys failai niekada nebus siunčiami analizuoti į ESET tyrimų laboratoriją, nors juose yra įtartinas kodas. Pavyzdžiui, gali būti naudinga neįtraukti failų, kuriuose gali būti konfidencialios informacijos, tokios kaip dokumentai arba skaičiuoklės. Dažniausiai naudojami failų tipai neįtraukti pagal numatytuosius nustatymus (.doc, ir t. t.). Jeigu norite, galite įtraukti į nesiunčiamų failų sąrašą.

Kontaktinis el. paštas (nebūtinas) – jūsų kontaktinis el. pašto adresas gali būti įtrauktas su visais įtartinais failais ir gali būti naudojamas su jumis susisiekti, jeigu analizuojant reikės papildomos informacijos. Atsiminkite, kad negausite atsakymo iš ESET, jei neprireiks daugiau informacijos.

Pasirinkite Įjungti registravimą, kad būtų sukurtas įvykių žurnalas, kuriame registruojamas failų ir statistinės informacijos pateikimas. Taip įjungsite failų arba statistikos siuntimo registravimą Įvykių žurnale.