Pasirinkti mėginį analizei

Jeigu radote įtartiną failą savo kompiuteryje arba įtartiną svetainę internete, galite pateikti jį analizuoti ESET tyrimų laboratorijai.

important

Prieš pateikiant pavyzdžius ESET

Pateikite tik šiuos reikalavimus atitinkančius pavyzdžius:

Pavyzdžio visiškai neaptinka jūsų ESET produktas

Pavyzdys klaidingai aptiktas kaip grėsmė

Nepriimame jūsų asmeninių failų (kad pati ESET patikrintų, ar juose nėra kenkėjiškų programų ESET) kaip pavyzdžių (ESET tyrimų laboratorija netikrina vartotojų failų pagal pageidavimą)

Aiškiai aprašykite temą ir pateikti kuo daugiau informacijos apie šį failą (pavyzdžiui, ekrano kopiją arba svetainę, iš kurios jis atsisiųstas)

Pavyzdį (failą arba svetainę) ESET analizei galite atsiųsti vienu iš šių būdų:

1.Naudokite savo produkto pavyzdžio pateikimo formą. Ji yra dalyje Įrankiai > Daugiau įrankių > Pavyzdžio pateikimas siekiant atlikti analizę.

2.Arba galite pateikti failą el. paštu. Jeigu pasirenkate šį būdą, supakuokite failą (-us) WinRAR/WinZIP programa, apsaugokite archyvą slaptažodžiu „infected“ (užkrėstas) ir siųskite jį adresu samples@eset.com. Būtina aiškiai aprašyti temą ir pateikti kuo daugiau informacijos apie šį failą (pavyzdžiui, svetainę, iš kurios jis atsisiųstas).

3.Norėdami pranešti apie brukalą, klaidingai aptiktą brukalą arba svetaines, kurioms tėvų kontrolės modulis priskyrė klaidingą kategoriją, žr. ESET žinių bazės straipsnį.

Formoje Pasirinkti pavyzdį analizei pasirinkite aprašą iš išskleidžiamojo meniu Failo pateikimo priežastis, kuris geriausiai atitinka jūsų tikslą:

Įtartinas failas

Įtartina svetainė (svetainė, užkrėsta bet kokia kenkėjiška programa),

Klaidingai teigiamas failas (failas, kuris buvo aptiktas kaip užkrėstas, bet nėra užkrėstas),

Klaidingai teigiama svetainė

Kita

Failas / svetainė – kelias į failą arba svetainę, kurį norite pateikti.

Kontaktinis el. paštas – šis kontaktinis el. pašto adresas yra siunčiamas kartu su įtartinais failais į ESET ir gali būti naudojamas norint susisiekti su jumis, jeigu analizei reikalinga papildoma informacija. Įvesti kontaktinį el. pašto adresą nebūtina. Norėdami palikti tuščią, pasirinkite Pateikti anonimiškai.

note

Galite gauti ESET atsakymą

Jūs negausite atsakymo iš ESET, jeigu nereikės daugiau informacijos. Kasdien mūsų serveriai gauna dešimtis tūkstančių failų, todėl neįmanoma atsakyti visiems juos pateikusiems.

Jeigu pavyzdys pasirodys esantis kenkėjiška programa arba svetainė, jo aptikimas bus įtrauktas į būsimą ESET naujinimą.