Kaip atrakinti slaptažodžiu apsaugotą išplėstinį nustatymą

Norint pasiekti apsaugotą išplėstinį nustatymą, rodomas langas, skirtas įvesti slaptažodį. Jei pamiršote ar netekote slaptažodžio, paspauskite žemiau esančią parinktį Atkurti slaptažodį ir įveskite el. pašto adresą, kurį naudojote registruodami licenciją. ESET jums atsiųs el. laišką su patvirtinimo kodu. Įveskite patvirtinimo kodą ir patvirtinkite naują slaptažodį. Patvirtinimo kodas galioja 7 dienas.

Slaptažodį taip pat galite atkurti prisijungę prie my.eset.com paskyros. Naudokite šį būdą, jei licencija yra susieta su jūsų ESET licencijų tvarkytuvu.

Jei negalite prisiminti savo el. pašto adreso, paspauskite Aš nežinau savo el. pašto adreso. Būsite nukreipti į ESET svetainę ir galėsite nedelsdami susisiekti su techninės pagalbos tarnyba.

Generuoti kodą techninės pagalbos tarnybai. Ši funkcija sugeneruoja kodą, kuris pateikiamas techninės pagalbos tarnybai. Nukopijuokite techninės pagalbos tarnybos pateiktą kodą ir paspauskite Aš turiu patvirtinimo kodą. Įveskite patvirtinimo kodą ir patvirtinkite naują slaptažodį. Patvirtinimo kodas galioja 7 dienas.

Jei reikia daugiau informacijos, skaitykite ESET žinių bazės straipsnį.